רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

תכשירים לאקנה – הפלא שבמוצרי חביבה ריבקין
 
חביבה ריבקין ותכשיריה בתחום קוסמטיקה טבעית ביולוגית מהוללים בקרב מטופלות ואנשי מקצוע בכל העולם כנס אמיתי לעור וכאחת התגליות החשובות ביותר בתחום הקוסמטיקה. מדובר על מגוון תכשירים טבעיים לטיפול בבעיות אקנה ושאר בעיות עור. התכשירים האיכותיים נגד אקנה וכדומה הם תוצאה של שנות מחקר וניסויים קליניים ארוכים בעזרת צוות מומחה של ביולוגים, כימאים ורופאי עור – הבסיס שבייצור התכשירים המדהימים האלו הוא שהטבע מחזיק את הסוד והיכולת לרפא בעיות עור ולהביא יופי.
טיפול אקנה - רק מרכיבים טבעיים
תכשירי הקוסמטיקה של חביבה ריבקין נגד אקנה וכל בעיית עור אחרת מיוצרים בתהליך קפדני ותוך שימוש במיטב החומרים הטבעיים ביותר. חלק מהחומרים בהם נעשה שימוש ושעוזרים מאוד להפחתת וחיסול אקנה הם:
  • תמציות צמחים
  • ויטמינים
  • שמנים טבעיים
  • דבש
  • חומרים פעילים ביולוגית נדירים
 
מדובר על מערכת טיפול עור שלמה ומקיפה, שעוזרת להילחם בזיהומים, פצעי אקנה, חידוש העור ועוד מגוון עצום של בעיות, שהן ביסודן נזק לתפקוד הטבעי של העור. תערובת החומרים הפעילים המיוחדת של חביבה ריבקין חודרת אל תאי העור, מפחיתה פצעי אקנה משמעותית ומחזירה את העור למצב תקין ולאיזון.
 
הוכחות מדעיות בטיפולי אקנה
המוצרים של חביבה ריבקין נגד אקנה נבדקו על ידי מומחים באוניברסיטת תל אביב ואנשי מקצוע בבית החולים בילינסון, וכמו כן נערך על התכשירים מחקר של מכון וייצמן בשיתוף האוניברסיטה העברית. התכשירים קיבלו את ההערכה והציונים הגבוהים ביותר עבור יעילותם נגד אקנה וחידוש העור. הנוסחאות מוגנות בפטנטים עולמיים בזכות היכולות המוכחות האלו למניעת הופעת פצעי אקנה וביטול הופעת צלקות וכתמים ביעילות של ניתוחים פלסטיים!
 
 
סבון ומי פנים מיוחדים לטיפולי אקנה
חביבה ריבקין מציעה מוצרים מיוחדים ואיכותיים במיוחד לטיפולי אקנה, הן בבית המטופלת והן במסגרת טיפולים מקצועיים אצל קוסמטיקאית מוסמכת. דוגמא יעילה ואיכותית מאוד לתכשירים אלו היא סבון ומי פנים מיוחדים ויעילים מאוד נגד אקנה ושאר תופעות. הייחודיות של תכשירי חביבה ריבקין נגד אקנה היא בכך, שהם פעילים מאוד גם על פני השטח העליונים של העור וגם בעומק, ובכך תהליך המלחמה בבעיה מקיף ומלא ביותר והתוצאות מהירות. הסבון ומי הפנים לטיפולי אקנה נלחמים בהצטברות החלב והשומן מתחת לעור ומחליקים לחלוטין את העור לאחר סיום תכנית הטיפול.
הסבון ומי הפנים של ריבקין, כמו שאר המוצרים שלה, מכילים ריכוז גבוה ביותר של חומרים פעילים ביולוגית שמעלים את יעילות טיפול הסרת פצעי אקנה בטבעיות מלאה.

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים