רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 שיטות הסרת שיער – דרכים יעילות להסיר שיער 


אילו שיטות הסרת שיער קיימות?

השאיפה להפוך לחלק ומטופח, ולהיפטר משיער הגוף המיותר איננה תולדה של החיים במציאות המודרנית והיא עתיקת ימים מאוד. אך שלא כמו בעבר הרחוק היום דווקא בשל התפתחותם המואצת של הטכנולוגיה ושל תחומיי הבריאות והאסתטיקה, ישנן שיטות רבות להסרת שיער הגוף.

את השיטות המסורתיות, המסורבלות והכואבות, כדוגמת: הסרת שיער בשעווה, בגילוח ואפילו באפילציה מחליפות היום שיטות חדשות ויעילות המובילות לאחר סידרת טיפולים להסרתו הכמעט מוחלטת של השיער לצמיתות. שיטות הסרת השיער הידועות ביותר הן הסרת שיער בקרן לייזר או הסרת שיער באמצעות מכשיר האינפרה אדום.

הסרת שיער באפילציה


שיטת האפילציה היא שיטה ישנה יחסית המובילה בסופה להסרה כמעט מוחלטת של השיער הבלתי רצוי אך יש בה גם לא מעט מגרעות. בשיטת האפילציה נעשה שימוש במחט דקה הממיתה את שורש השערה באמצעות שיגור פולסים חשמליים לזקיק השערה.

 

שיטה זו יעילה אך היא איטית ביותר, מתבצעת כל פעם על אזור יחסית קטן, דורשת סידרה ממושכת של טיפולים עד השגת המצב הרצוי, ומעל הכול שיטה זו כרוכה בכאב רב ודורשת כוח סבל אמיתי. לכן, לרוב נעשה שימוש בשיטה זו רק באזורים יחסית קטנים, כדוגמת השפם והגבות.

הסרת שיער בקרן לייזרבאמצעות שימוש בלייזר מוסר כ-80% מהשיער, והשיער הנותר הופך חלש, דק וכמעט בלתי נראה. קרן האור מזהה את ההבדל בין צבע העור ובין צבע השערה ופוגעת רק בשורשים.

 

בשיטה זו נעשה שימוש בקרן לייזר ובחום הרב המופק ממנה, החודרים אל שקיקי השערה, גורמים לייבוש הנוזלים במקום ולהמתת השורש. שיטת הסרת שיער באמצעות לייזר מתאימה לאזורים נרחבים ביותר, כדוגמת: הרגלים, הידיים, הגב או כל אזור אחר ואף לאזור המפשעה. כדי להשיג תוצאות מרביות יש להקפיד על סדרה של טיפולים בהם הולך השיער ונחלש.

שיטה זו יעילה ביותר אך היא איננה מתאימה למי שגוון עורו כהה או אף בהיר מדיי, שכן הקרן איננה מצליחה להבדיל בין צבע השיער לצבע העור. נוסף לכך, החשיפה לשמש לאחר הטיפול איננה מומלצת ואף אסורה, ולעיתים עלולות להופיע גם כוויות קטנות לאחריו אך אלה לרוב חולפות לאחר כמה ימים.

הסרת שיער במכשיר אינפרא אדום

גם במכשיר האינפרא אדום נעשה שימוש בקרן אור כדי לפגוע ולהמית את שורש השערה אלא שבניגוד לקרן הלייזר עוצמתה של קרן האור במכשיר האינפרא אדום היא נמוכה בהרבה וניתן אף לשנות את אורכי הגל שלה. שיטת האינפרא אדום גם היא יעילה ביותר, גורמת להסרה של למעלה מ-80% מהשיער ולהחלשתו הכמעט מוחלטת של השיער הנותר. אך שלא כמו הסרת שיער בלייזר היא איננה כרוכה בכל סיכון, אין כל הגבלה על חשיפה לשמש לאחריה והיא מתבצעת על-ידי קוסמטיקאית ללא צורך בפיקוח רפואי. יתרון נוסף של שיטה זו, הוא בהתאמתה גם לכהי עור; בשל עוצמתה החלשה של הקרן הניתנת גם לוויסות, היא מזהה את ההבדל בין גוון העור ובין גוון השערה ותוצאות ההסרה גם במקרים אלה הן מרשימות ביותר. 

לפרטים נוספים או לקביעת טיפול התנסות בחינם התקשרו ליהודית  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים