רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


רוצה לעשות איפור קבוע לגבות ?

הרבה נשים רוצות לעשות איפור קבוע בגבות, כדי להיראות מטופחות ומסודרות כל העת. איפור קבוע בגבות נותן לך להיראות הכי טוב שאפשר, מבלי שתצטרכי להשקיע זמן וכסף בעיצוב הגבה. קשה לך להחליט האם איפור קבוע בגבות הוא הדבר הטוב עבורך, קבלי מידע וככה תדעי אם ללכת על זה.

בא לך להיראות צעירה יותר

איפור קבוע באזור הגבות, מעניק הרגשה של הרמת עפעפיים, כך שנשים רבות מבקשות לעשות איפור קבוע בגבות כדי למסגר את העין ולתת תחושה של מתיחה באזור זה.


רוצה להיראות במיטבך באירוע 

נשים רבות רוצות לעשות איפור קבוע בגבות לפני אירוע חשוב בחייהן, כמו בר/בת מצווה או חתונה של מישהו קרוב, או אולי חתונה שלהן, או מסיבה שחשובה להן כדי להיראות זוהרות ומטופחות ו"לדפוק הופעה" מה שקרוי היום בימינו.

אם החלטת לבצע איפור קבוע בגבות, רצוי לא לעשות אותו סמוך מדי לתאריך האירוע, כדי לתת למקום זמן להירגע ולאדמומיות לעבור. אם את עוברת איפור קבוע בגבות, מומלץ לעשות זאת בשיטת הקור החדשנית והמבטיחה חזרה מיידית לשגרה, ללא נפיחות, ללא אדמומיות, כדי שאת תוכלי להיות בטוחה שבאירוע הקרוב תראי זוהרת וטבעית.

צריך זמן להשקיע בעיצוב גבות

הרבה נשים מזניחות את הגבות שלהן עקב חוסר זמן. לבד הן לא רוצות לגעת כדי לא להרוס ולא תמיד יש זמן לרוץ לקוסמטיקאית בכל עת שצריך לעצב צורה של הגבות ולנקות. איפור קבוע בגבות הוא הפתרון המושלם לאותן נשים שמבקשות להיות תמיד עם גבות מסודרות ולא פחות חשוב, מעוצבות ואסטטיות. לכן, אם אין לך זמן להשקיע בסידור גבות, אל תוותרי על הפתרון המושלם של איפור קבוע בגבות.

הגבות שלך אינן שוות או שחסרה בהן צמיחה בחלק מן אזור הגבות

 קיימים מצבים בהם הגבה הטבעית שלנו נראית גרוע. אולי נגענו בה והרסנו את העיצוב, אולי הצמיחה שלה אינה סדירה. בכל אופן , כשהגבות אינן שוות או אינן נראות טוב, איפור קבוע בגבות יכול להיות פתרון הכי טוב לקבלת גבות מסודרות, המהוות מסגרת נאותה ומסודרת לעין. כשאת מגיעה לעצב גבה באיפור קבוע, הקוסמטיקאית תוכל לשרטט ולעצב עבורך גבה שתתאים לאישיות ולמבנה הפנים שלך. איפור קבוע בגבות, מבטיח שתקבלי את הגבה המתאימה לך ביותר, לזמן ארוך ובלי מאמץ.

השקעה של פעם אחת לטווח ארוך 

כשאת מבצעת איפור קבוע בגבות, את משקיעה פעם אחת לא רק זמן אלא גם כסף. איפור קבוע בגבות יכול להבטיח לך שקט ויופי לתקופה של כ- 3 שנים, כך שלא תצטרכי להוציא בכל פעם ולבזבז זמן כדי לסדר, לצבוע ולעצב את הגבות. איפור קבוע בגבות, משקיעים פעם אחת שמבטיחה לך גבות מעוצבות לתקופת זמן ארוכה.

רצוי להיראות טוב כל הזמן

 אין אישה שאינה אוהבת להיראות טוב, אך נשים אשר בתפקידים בכירים או מחויבות לבוא עם חליפה ומטופחות לעבודה, הפיתרון עבורן לא אחת הוא לעשות איפור קבוע בגבות, כדי להיראות טוב בכל מצב, במהירות. חשבי בינך לבין עצמך,
איפור קבוע בגבות יאפשר לך היראות הכי טוב, תמיד מבלי שתצטרכי לבזבז זמן וכסף בסידור או צביעת הגבות.

מחיר איפור קבוע לגבות הוא 1200 ש"ח וניתן לחלק עד לארבעה תשלומים

לקביעת תור לאיפור קבוע לגבות ללא כאבים ודימומים- 03-9412252 / 052-8705343


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים