רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


ראקוטן? לא תמיד כדאי לחפש קיצורי דרך


בניגוד לדעה הרווחת, לפיה טיפול בפצעי אקנה צריך להתבצע דרך רופא עור ועל ידי טיפול בכדורים שונים דוגמת ראקוטן - השינויים שחלו בטיפולי הפנים הקוסמטיים הוכיחו לנו אחרת.


ראשית, ניתן לשפר ולרפא אקנה על ידי טיפולים קוסמטיים, המשתמשים בחומצות שונות, כגון חומצות אלפא הידרוקסיות. למעשה, ראקוטן ניתן אך ורק במקרים בהם נכשלו טיפולים אחרים או במקרים קשים במיוחד, משום שלכדורי ראקוטן השפעה ישירה גם על העור וגם על מגוון רחב של איברים נוספים.

לקריאת המלצות מלקוחות

  ראקוטן - המגבלות עולות על היתרונות


בראש ובראשונה, ראקוטן גורם ליובש של העור. ישנה הפרעה בריפוי פצעים ושכבת האפידרמיס כולה הופכת רגישה, פגיעה ואדמומית יותר. גם השפתיים נפגעות והופכות סדוקות, אדומות, נפוחות ושבירות.

שנית, ראקוטן גורם לשערה להיות דקה יותר, ואף לשבירתה ולדילול השיער. אחרי נטילת כדורי ראקוטן יש צורך בשיקום השיער והקרקפת באופן נרחב. עובדה זאת נכונה גם לגבי הציפורניים, שהופכות לדקיקות ושבירות הרבה יותר. דבר נוסף שנפגע בעת נטילתן של גלולות ראקוטן היא הראייה - הקרנית וראיית הלילה.

תופעת לוואי נוספת של כדורי ראקוטן זוהי הפגיעה בשרירים ופרקים. בזמן נטילת כדורי ראקוטן עלולות להיווצר דלקות בגידים ושינויים בעצמות הסגירה המוקדמת. במילים אחרות, בעת שניטול ראקוטן נרגיש חלשים מהבחינה הפיזית בצורה יוצאת דופן.

לא רק מבחינה פיזית ניפגע בעת נטילת כדורי ראקוטן. גם שינויים במצבי הרוח, ישנוניות, נדודי שינה וסחרחורות ילוו את ימי הטיפול בכדורי ראקוטן, וישנם מקרים בהם מתפתח אצל המטופל דיכאון קשה ואף נטיות אובדניות.


אומרים "לא" לרקוטאן – קוראים ושומרים על הבריאות!

ספר אלקטרוני להורדה חינם  עם כל המידע על רואקוטן, תופעות לוואי שלו ואופציות אחרות לטיפול באקנה.

ראקוטן - המקרים החריגים ממש כאן מעבר לפינה


נוסף על מקרים חריגים אלו, בזמן נטילת ראקוטן ישנם גם מקרים חריגים של צהבת וכן של דלקות בכבד ובלבלב. הכליות, הכבד והלבלב הופכים חשופים ופגיעים בזמן הטיפול על ידי ראקוטן בצורה יוצאת דופן. לא פעם נתקלים בזמן נטילת ראקוטן גם במקרים של דלקות בשתן ועלייה כללית בשכיחות ההתפרצות של מחלות זיהומיות שונות.

נוסף על כל תופעות הלוואי המפורטות, ישנה בשלב הראשוני של הטיפול עם ראקוטן החמרה בכמות פצעי האקנה המופיעים על העור. במקרים כאלה ממליצים הרופאים לא פעם להיעזר בסטרואידים, בנוסף לכדורי ראקוטן - וניתן לערוך רשימה ארוכה ומפורטת לא פחות של תופעות הלוואי המלוות נטילת סטרואידים.

נוסף על כל אלה, יש לקחת ראקוטן לאורך תקופה של כמה חודשים, ולפעמים אפילו חצי שנה. לעומתם, טיפולי פנים קוסמטיים רפואיים, פילינגים ותכשירים טבעיים, הפועלים על העור באופן חיצוני ישיגו תוצאות תוך מספר טיפולים בלבד.לסיכום, כאשר מחליטים להלחם בפצעי הבגרות או בצלקות דרך נטילת ראקוטן, כדאי להכיר את כל ההשלכות. בשורה התחתונה, עדיף להיוועץ בקוסמטיקאיות רפואיות מוסמכות, ולהחליט איתן האם ישנו טיפול עדין יותר ויעיל יותר מאשר נטילת כדורים מסוג ראקוטן או כל סוג אחר.

טיפול בפצעי בגרות במור קליניק - אתם מוזמנים ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול בפצעי בגרות במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום טיפולי הפנים.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים