רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


צלקות ופצעים אבל לא לכל החיים

לעיתים, נוטים הורים שלא לייחס חשיבות משמעותית לאותן צלקות ופצעים המופיעים על פני ילדיהם במהלך גיל ההתבגרות. בפועל, התעלמות מאותם צלקות ופצעים שגורמת אקנה מתגלה כטעות, במיוחד לאור העובדה שכיום ניתן לטפל בכל אותם צלקות ופצעים ללא כאבים, ללא תופעות לוואי ובמחיר שווה לכל נפש. יתרה על כך, ניתן אף להתנסח בזהירות ולומר כי ממחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות צלקות ופצעים יכולים להוות גורם משמעותי במיוחד בבניית אישיותו של כל מתבגר.

איך מעלימים צלקות ופצעים בכל גיל?

ככלל, פצעים וצלקות דורשים טיפול מעט שונה זה מזאת. מעבר לכך, אל לנו להתעלם מהעובדה על פיה טיפול נכון בשלב הפצעים ימנע את היווצרותם של צלקות ויחסוך לנו בעתיד לא מעט. כיום, באמצעות שיטה חדשנית המנצלת את האור האינפרא אדום לטובת טיפול והחייאה מחודשת של עור הפנים ניתן להפחית משמעותית הופעתם של צלקות ופצעים.


מעבר לטיפול חדשני זה, במקרים של צלקות ופצעים יש להשתמש בתכשירים איכותיים – המותאמים בקפידה לכל אחד ואחת מאיתנו על ידי קוסמטיקאית רפואית, מוסמכת ומיומנת לכך. בשנים האחרונות, רובם המוחלט של התכשירים הרפואיים מיוצרים בסטנדרטים גבוהים. החברות המובילות בתחום של טיפול באותם צלקות ופצעים אף מציעים תכשירי טיפול היפו אלרגניים, שמתאמים לכלל סוגי העור ואינם עלולים חלילה להוביל לאי אלו תופעות לוואי.

טיפול מקיף
עניין נוסף וחשוב ביותר בעניין של צלקות ופצעים זהו למעשה הצורך להתמיד ולהתמסר לטיפול עד תומו. על מנת למזער למינימום את המראה הוויזואלי הבעייתי של אותם צלקות ופצעים יש לעבור סדרה של 8-12 טיפולים. בכל זמן הטיפול יש להתמיד ולהשלים את הטיפול לפחות פעם ביום בבוקר או בערב.


חשוב לנפץ מיתוס נוסף ולהכריז בקול גדול כי צלקות ופצעים הם אינם נחלתם של פני נוער ומתבגרים בלבד. פצעי האקנה יכולים להופיע גם בגילאים מאוחרים יותר כתוצאה מחרדה, לחץ, שינויים הורמונאליים ועוד. כאשר מופיעים אותם פצעי האקנה חשוב להתמודד איתם באופן המקצועי והמיומן ביותר, תוך שמירה על היגיינה וסטריליות מרביים ובכך לחסוך לעצמנו גם טיפול עתידי בצלקות שיוצרו מטיפול לקוי.

מקדימים תרופה לצלקת
בשורה התחתונה, טיפולי אינפרא אדום כנגד צלקות ופצעים מתאימים גם לאלו שאינם בגיל ההתבגרות וככל שנקדים תרופה כך נבטיח תוצאות איכותיות יותר. כיום, צלקות ופצעים הם אינם גזרה משמיים ובהחלט ניתן להחזיר לפנינו את המראה הצעיר, החלק והרענן בצורה בריאה ונכונה.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים