רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


צלקות בפנים? אני לא מעוניין לסבול


מזה עוד!

 
 
עור עם צלקות יכול להפריע לגברים ונשים בכל הגילאים. צלקות בפנים או צלקות ביד, זה לא משנה: עבור אנשים רבים מדובר על מגבלה אסתטית, שיכולה לפגוע בטווח הארוך לא רק בביטחון העצמי, אלא גם באינטראקציה עם אנשים ובמיוחד עם בני המין השני. לכן, עור עם צלקות היה מאז ומעולם אחד הנושאים בהם התמקדה הקוסמטיקה, בשביל למצוא פיתרון יעיל ובריא.
כמובן שאפשר להבין מדוע צלקות בפנים מפריעות כל כך, אבל בניגוד למה שנהוג לחשוב, עור עם צלקות לא חייב להישאר כך לנצח. מצד שני, לא תמיד חייבים ניתוח כירורגי מסובך ופולשני כדי לטשטש אותו. בנוסף, יש להתייחס אל צלקות בפנים כנושא נפרד, העומד בפני עצמו, בגלל המורכבות והרגישות שבטיפול בחלק הזה של הגוף. כדאי גם לזכור, כי לא ניתן להעלים צלקות בפנים באופן אבסולוטי ומוחלט. המרב שאפשר לעשות בנוגע אל צלקות בפנים, הוא לטשטש את אותן ברמה הגבוהה ביותר. טשטוש של 70%-80% של עור עם צלקות ובעיקר צלקות בפנים נחשב להצלחה משגשגת שלא קל להשיג אותה. אז איך בכל זאת מגיעים לפיתרון שכזה? משתמשים בחזית הטכנולוגיה.
 
אינפרא אדום הוא רק ההתחלה
הדרך הטובה ביותר הידועה כיום להתמודד עם צלקות בפנים היא על ידי טיפול אינפרא אדום בשילוב תכשירים היפו אלרגניים. היתרון המשמעותי ביותר של הטיפול הזה הוא שהוא מתחיל מלמטה: צלקות בפנים אפשר לטשטש בעזרת החייאה של תאי העור המתים. אותם תאי עור, שגרמו מלכתחילה למצב של עור עם צלקות. יתרון אחר שקשור לטיפולי אינפרא אדום הוא שניתן לבצע אותם בכל מקום בגוף. מלבד צלקות בפנים – שנגרמות לרוב לאחר הופעת פצעי אקנה קשים ולאורך זמן – בעזרת האינפרא אדום והתכשירים המתאימים אפשר לרפא כל סוג של עור עם צלקות. הטיפול אותו מציע מכון מור קליניק אינו כרוך בשימוש בכדורים או תרופות אלא רק בתכשירים מורשים ומתאימים. אז אם גם אתם סובלים מעור עם צלקות, זה הזמן להתקדם.
 
רואים מול המראה צלקות בפנים בפעם האחרונה
אחרי שמבינים שאפשר להתמודד עם צלקות בפנים, ואפילו בדרך בטוחה, החיים נראים יפים יותר. צלקות בפנים הן מסוג הבעיות שלפני מספר שנים היו נחשבות לבלתי ניתנות לפיתרון, וכיום זה אינו המצב. מי שסובל מעור עם צלקות או מי שחשב שהוא יצטרך לראות צלקות בפנים במראה כל החיים צריך להתעורר: לא עוד!

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים