רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 פילינג עמוק שנעשה על ידי רופא – מה מסוכן?

מהו פילינג כימי?

טיפולי פילינג כימיים קיימים כבר למעלה מחמישים שנה. פילינג כימי נחלק לשלושה סוגים- קילוף כימי קל, בינוני ופילינג עמוק. ההבדלים בין כל סוג נובעים מעומק חדירתו של החומר הכימי הפעיל, שבו משתמשים בעת התהליך, אל תוך העור. פילינג, על כל סוגיו, חייב להתבצע על ידי רופא.

טיפול הפילינג הכימי למעשה, באמצעות חומרים כימיים כמו חומצה תלת כלורית או פנול מקלף את שכבות העור העליונות- האפידרמיס, ועלול אף להגיע לשכבה הפנימית יותר- הדרמיס. פילינג עמוק חייב להיעשות על ידי רופא, שכן מדובר בהליך פולשני המטפל באיזור רגיש במיוחד.

ייתרונות הפילינג העמוק


הקילוף, מטרתו לטשטש סימני הזדקנות, קמטים וכתמים, נמשים וצלקות. הפילינג הכימי משפר את זרימת הדם, מערכת הלימפה, זרימת החמצן לעור ופעילות מערכת חילוף החומרים בעור. הפילינג הכימי גם משפר את בניית סיבי האלסטין להקולגן מה שמעניק לעור גמישות ומראה צעיר ונקי יותר.

הפילינג הכימי, כאמור מגיע לשכבות עמוקות של העור. בעת הטיפול, החומרים מגיעים אף לתאי העור שאחראיים על המלנין, כלומר פיגמנט הצבע של העור שלנו. טיפול אצל רופא שאינו מנוסה עלול להשאיר צלקות וכתמי פיגמנטציה. חשוב להבהיר שפילינג כימי מתאים רק לאנשים בעלי גוון עור בהיר.

פילינג עמוק - הסבר על התהליך

פילינג עמוק נעשה בעזרת שימוש בתמיסה המכילה חומר פעיל בשם פנול או חומצה תת כלורית- T.C.A בריכוז של למעלה מ- 50%. פילינג עמוק למעשה מקלף את העור עד השכבות העמוקות שלו.

פילינג עמוק יכול להעשות על ידי רופא בלבד, ובחדר הניתוחים שכן מדובר בהליך פולשני שמשאיר את העור חשוף במיוחד, כמו כן, הטיפול מצריך טישטוש של המטופל על ידי רופא מרדים.

מורחים את התמיסה על עור הפנים, לאחר שהמטופל קיבל חומר מטשטש. ברבע שעה הראשונות עור הפנים נהייה לבן מאוד כתוצאה מהתמיסה, בחצי שעה שלאחר מכן הפנים מקבלות אדמומיות ומתנפחות. את עור הפנים עוטפים במסיכה אטומה שמטרתה לשמור על העור מפני זיהומים. המסיכה מוסרת לאחר יומיים ועל העור הנפוח מורחים אבקה.

הטיפול עצמו אורך כיומיים ומצריך אישפוז. שבועיים לאחר מכן יתקפלו הגלדים והתוצאה תהיה עור חלק לחלוטין- ללא כתמי שמש, גיל, כתמים הורמונאליים, קמטים, צלקות קטנות וכן הלאה. כאמור, מדובר בהליך פולשני וחייב להעשות על ידי רופא מקצועי ומנוסה בלבד. רופא לא מנוסה עלול לפגוע בעור ברמות קשות מאוד, ליצור פיגמנטציה, כתמים בעור ואף כוויות וצלקות. מאחר והטיפול מצריך חדירה לשכבות עמוקות של העור , חדירה עמוקה מדיי עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך, לכן, חשוב מאוד שהרופא ידע לעשות את עבודתו היטב ובצורה המדוייקת ביותר.

רופא מקצועי ידע להתאים את רמת ההחלקה לגיל ומראה המטופל, שכן אישה מבוגרת למשל לא צריכה ניקוי טוטאלי מאחר ולא תהיה התאמה בין מראה עור גופה התואם לגיל למראה עור הפנים החלק והוורדרד שייווצר לאחר ניקוי מלא.

כפי שניתן להבין, פילינג עמוק על ידי רופא הנו הליך רפואי לכל דבר ולפני שפונים להליך פולשני כל כך כדאי לבדוק את האפשרות לטפל בבעיה באמצעים פחות "דרסטיים". 

לשאלות נוספות וייעוץ התקשרו עכשיו ליהודית  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים