רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


פילינג

הסתיו הוא הזמן האידיאלי לשיפור ותיקון מרקם העור. טיפולי פילינג ישקמו את נזקי הקיץ, יבהירו את הכתמים ויחדשו את העור. הקיץ חלף ועמו השמש, החום, הלחות והשיזוף שלא ממש הטיבו עם עור פנינו.

מחסור בלחות, יובש בעור, כתמים כל אלה מקנים לעור מראה מבוגר, עייף וחסר חיים.
אין זמן מתאים יותר לטיפולי פילינג מאשר בזמן הסתיו ולקראת עונת החורף הבאה עלינו לטובה וטיפול אצל קוסמטיקאית יתרום רבות לכך..

לא מעט נשים נרתעות מטיפולי הפילינג העמוק, בין אם מדובר בפילינג כימי או בלייזר שכן הטיפולים הללו מחייבים תהליך החלמה לא קצר ואף ריתוק לבית.


אבל ישנם סוגי פילינג אחרים המכילים חומצות אלפא הידרוקסי בריכוז של 12 אחוז בלבד ולכן נחשב פילינג זה לפילינג שטחי. למרות אחוזים אלה של החומצות הרי התוצאות היעילות והמהירות המושגות בעזרתו זהות לאלה המושגות בעזרת ריכוזים גבוהים בהרבה, שמשמעותם למעשה פילינג עמוק.

חומצות האלפא הידרוקסי מופקות ממיגוון פירות ושורשים ועשירות בסוכרים המזרזים את קילוף העור בשכבה הקרנית.
בזכות העובדה שמולקולת האלפא הידרוקסי זעירה במיוחד, היא מצליחה לחדור לשכבות העור העמוקות וליצור השפעה פנימית על העור. חשוב לציין את הצורך בהימנעות מחשיפה לשמש.

חומצות אלה מרופפות את הקשרים בין התאים ועל ידי כך מעודדות פילינג טבעי מהיר יותר ובטוח בשימוש.
חומצות האלפא הידרוקסי ממיסות את התאים הלכודים בנקבוביות העור ועל ידי כך מגבירות את ייצור התאים החדשים ומעבות את העור. בכך הם גורמות גם לצמצום קמטים זעירים.

שילוב חומצות אלפא הידרוקסי עם חומצות נוספות וסינרגיה ביניהן מהווה פריצת דרך משמעותית בתחום הטיפול הקוסמטי ובתחום הזדקנות העור.

 

לשאלות נוספות ו/או התייעצות התקשרו: 052-870-5343   03-941-2252

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים