רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 מה זה פילינג ולמה צריך את זה ?


 הטיפול היעיל ביותר פילינג לחידוש העור ונגד כתמים, אקנה, קמטים והזדקנות העור


משמעותו המילולית של המונח "פילינג" היא קילוף העור. פילינג הוא שלב חשוב בהליך קוסמטי מקיף והוא נעשה לאחר ניקוי מקדים ויסודי של עור הפנים. מטרתו היא להמיס את התאים המתים מהשכבה הקרנית באפידרמיס.

טיפולי פילינג משפרים את מרקם העור, מצעירים אותו, מונעים היווצרות שומנים בעור, מבהירים אותו ומעדנים צלקות אחרי אקנה. לאחר הסרת התאים המתים נחשפים תאי העור החדשים ומומרץ חילוף החומרים. פעולות אלה תורמות למראה חלק, נקי ורענן של העור.

המלצות מלקוחות

 מהי הזדקנות עור הפנים ואיך נוצרים קמטים וכתמים ?

מחקרים שנעשו בשנים האחרונות בנושא הראו את חשיבותה הרבה של הרקמה המחברת את תאי העור הקרויה "קולגן עורי" (או בשמה האנגלי: "Dermal Collagen").

הקולגן המצוי בתאי העור משווה לעור את מראהו הרענן והצעיר. תאי רקמת החיבור הקרויים "פיברובלסט" מפרישים באופן קבוע קבוצה מורכבת של מולקולות רב-סוכרים וחלבונים שמייצרים את הקולגן. אולם ככל שעורנו מזדקן, כך פוחת יצור הקולגן, מראה העור משתנה ומופיעים קמטים.

חשיפה בלתי מבוקרת לשמש פוגעת מאוד בבריאות ובמראה עור הפנים, גורמת להזדקנות מוקדמת וקמטים וגורמת לפירוק מוגבר של הקולגן ולהאטה בקצב ייצור הקולגן החדש. כתמים נוצרים כאשר כמות של תאי צבע (פיגמנטים) מרוכזים במקום אחד במקום להיות מפוזרים בצורה אחידה על פני שטח העור.
 

 סוגי פילינג לקילוף העור


• קילוף ביתי - קילוף העור נעשה באופן יומיומי אצל כל אדם. בעת הרחצה, פעולת השטיפה מסירה חלק קטן של תאי העור המתים. שימוש בסבון או בליפה מייעל את התהליך ומגדיל את כמות תאי העור המוסרים.

• פילינג טבעי פשוט - קילוף העור בעזרת חומרים טבעיים יכול להיעשות בבית ואצל קוסמטיקאית. הפעולה פשוטה בדרך כלל ומשתמשת בתכשירים המיוצרים מחומרים טבעיים כגון פירות למיניהם, גרגירי קריסטלים וכן הלאה. קילוף עור טבעי משפר את זרימת הדם, פעילות הלימפה וחילוף החומרים בעור, מסיר תאי עור מתים ומרענן את מראה העור.

• פילינג בינוני - הינו קילוף העור עם חומצות כימיות מסוגים שונים שנמרחות על עור הפנים ע"י קוסמטיקאית. החומצות גורמות להסרה של תאי העור הישנים ולפירוק הדבק הבין תאי בעור הפנים. פעולה זאת מעוררת בגוף תהליכי ריפוי טבעיים. לאחר טיפולי פילינג מתחילים תאי העור לייצר קולגן ואלסטין חדשים וגורמים להבראתו.

• פילינג עמוק - הינו קילוף עור ברמות גבוהות יותר. פילינג עמוק חייב להיעשות ע"י רופא מאחר ומדובר בפעולה פולשנית אשר חודרת לשכבות העמוקות של העור.

• קילוף עור בעזרת לייזר - כמו הפילינג העמוק, קרן הלייזר מתבייתת על האיזור המטופל במקומות בהם יש כוויות, צלקות וכדומה ומסירה אותן תוך חדירה לשכבות עמוקות של העור.

כאן נתמקד בטיפולי הפילינג אצל הקוסמטיקאית

 יתרונות החומצות האלפא הידרוקסיות בפילינג


השימוש בחומצות אלפא הידרוקסי בטיפולי הפילינג מוביל לתוצאות יעילות ומהירות ולשיפור משמעותי במראה עור הפנים. חומצות האלפא הידרוקסי מופקות מפירות שונים או משורשים, והן עשירות ביותר בסוכרים המסייעים לקילוף השכבה הקרנית של העור.

במור קליניק עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד, מבית ד"ר קליין ומתאימים אותם בדיוק לצרכיו הייחודיים של עור פנייך. שילוב של חומצות אלפא הידרוקסי עם חומצות אחרות מסייע מאוד בטיפול בתופעת הזדקנות העור, בהפחתת קמטי העור וצמצומם. כבר לאחר מספר טיפולים מושגות תוצאות מרשימות, אולם מומלץ להימנע מחשיפה לשמש ולדאוג להזין את עור הפנים בקרם לחות המתאים לסוגו לאחר הטיפול.

 מה סוד ההצלחה בפילינג על בסיס חומצות אלפא הידרוקסיות ?


בשל גודלה הזעיר, מולקולת האלפא הידרוקסי מצליחה לחדור אל שכבות העור העמוקות ביותר ולהשפיע עליו מבפנים. החומצה מרופפת את הקשרים הקיימים בין התאים ומעודדת תהליך טבעי של פילינג מהיר ובטוח.

היא ממיסה את תאי העור הישנים הלכודים לעיתים בתוך הנקבוביות, מגבירה ייצור של תאים חדשים ומעבה את העור.
במהלך הפילינג מתאימה הקוסמטיקאית את סוג החומצה לסוג העור ולבעיה של הלקוחה.

לדוגמא אביא כאן מספר סוגים של חומצות המשמשים בטיפולי פילינג:

חומצה גליקולית – חומצה המופקת מקנה סוכר ומצוינת לטיפול בקמטים ולהבהרת פיגמנטציה.

חומצה לקטית – זאת חומצה המיוצרת מחלב ומרגיעה עור מגורה. מצוינת לעור דק ורגיש.
חומצה סיליצילית – מצוינת לטיפול באקנה. ועוד...

מומלץ לפנות ולהתייעץ עימנו בנוגע לחלופות המתאימות לך. ברוב המקרים מור קליניק יוכלו להציע פתרונות בטוחים ויעילים.

לאבחון לתיאום תור -  052-8705343

על השימוש בפילינג כחלק מהטיפול באקנה ובקומדונים

 


כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים