רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


פטרת הציפורניים

Back
דף הבית >> פטרת הציפורניים


טיפול מדהים לפטרת הציפורניים

IPL עושה את ההבדל !


הרגליים שלך פוחדות לצאת לאור? הפטריות בציפורניים עושות לך בושות?
יש לי בשורה משמחת עבורך :
טיפול חדשני בקרן אור אלקטרו-מגנטית יפתור לך את הבעיות -  בלי כדורים, בלי תופעות לוואי, בלי חששות
והעיקר – עם ציפורניים חדשות!
יש לך חלום להיפטר מהפטרת?

אם יש לך פטרת בציפורני הרגליים, בטח הסיפור הזה מוכר לך: הבושה לצאת לחוף הים או לבריכה, ההרגשה שכולם מסתכלים ברחמים על כפות הרגליים שלך, הקנאה בכל כף רגל מושלמת שנקרית בדרכך, הסבל לנעול בשיא החמסין נעליים סגורות שלא נושמות ....


פטריות בציפורניים זה לא נעים, זה לא אסתטי, וזה מאוד מביך ומגביל. את יכולה להיות הבחורה הכי יפה וחתיכה, אבל כל הביטחון ירד לך כשתחשפי בבריכה את כפות רגלייך הנגועות. אתה יכול להיות הגבר הכי שרמנטי, אבל מה יקרה כשהיא תגלה את כפות רגליך? ועד מתי תוכל להסתיר? בקיצור, אם יש לך חלום להיפטר מהפטרת, הוא עומד להתגשם. טיפול חדשני המשתמש בלייזר אינפרה אדום  יעשה לך את העבודה, אבל לפני כן חשוב להבין במה בדיוק מדובר.


פטרת ארורה – מה הסיפור שלך?

לזיהומים פטרייתיים יש איזו תכונה מטרידה: הם אוהבים להתיישב על הבהונות וציפורני הרגליים. הנגע חסר האסתטיות נגרם על ידי קבוצת פטריות עור בשם דרמפיט. ציפורן נגועה בפטרייה אינה מראה מלבב במיוחד: יש לה צבע צהוב או חום, היא בדרך כלל עבה יותר, היא צוברת מתחתיה לכלוך בלתי נסבל במראהו ובריחו, ולעיתים היא מתפוררת ואפילו נופלת.

הפטרת בציפורני הרגל עלולה לגרום לכאב, חוסר נוחות, עיוות, ובמקרים הקיצוניים שלה אפילו למגבלות גופניות. אז נכון, לא מתים מזה, אבל כן מתים מבושה!


כדורים? תרופות? זה לא הולך ברגל

אין ספק שכבר התעניינת, בדקת, שמעת ובחנת כמעט כל פתרון שהוצע בשנים האחרונות לטיפול בפטריות בציפורניים. מן הסתם סיפרו לך על הפתרון של נטילת כדורים דרך הפה, ואולי אפילו התנסית בכך. מדובר בטיפול שנחל הצלחות פה ושם, אבל הוכח כבלתי מוצלח יחסית, בגלל חסרונותיו הבולטים:


• אנשים רבים מסתייגים מנטילת תרופות לצורך אסתטי, או פשוט שוכחים ליטול אותן בזמן, לא מתמידים, ו'פורשים' באמצע הדרך.

• הטיפול בכדורים הינו בעל פוטנציאל לתופעות לוואי בלתי נעימות.

• בשל השפעת הכדורים על הכבד והכליות, הטיפול אינו מתאים לילדים, קשישים או חולים במחלות מערכתיות.

• יעילות הטיפול מוגבלת עקב עמידות חדירה לציפורן.

• מדובר בטיפול ארוך.
כל החסרונות הללו אינם קיימים בטיפול החדש בשיטת ה-IPL, שמחסל את הפטריות בציפורניים ביעילות, במהירות, בלי תופעות לוואי ובלי חששות לפגיעה במערכות הגוף.


שיטת ה-IPL – ויהי אור!

כבר לפני שנים רבות זיהו חוקרים רפואיים כי אור עשוי לשמש כנשק קטלני נגד פטריות עור. החל מסוף שנות ה-80 התפתח המחקר על טיפול במחלות עור על ידי קרן אור. עם הזמן נצבר ידע רב בנושא, ופותחו טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות טיפול בפטריות ציפורניים באמצעות קרינת לייזר אינפרה אדום, המופעלת על האזור הנגוע מבלי לפגוע בשלמות הציפורן והרקמה.

הקרינה המופעלת בשיטת ה-IPL  מחסלת את הפטרייה שמצאה לה בית חם מתחת לציפורן ומסביב לה. למעשה היא פוגעת באורגניזמים שגורמים לפטרייה ומונעת מהם שכפול עצמי. התוצאה היא: מניעה וריפוי של פטריות בציפורניים, והמשמח ביותר: הציפורן חוזרת לצמוח בצורה תקינה, ומאפשרת לך סוף סוף להתאהב מחדש ברגליים המטופחות שלך. בשעה טובה, יש לך סיכוי להפוך לחלק בלתי נפרד מהסטטיסטיקה המעודדת, המציגה למעלה מ-88% הצלחה של הטיפול המתקדם בשיטת ה-IPL.


מור קוסמטיקס מזמינה אותך להתחיל ברגל ימין....

אל דאגה, מבטיחה לטפל גם ברגל שמאל. נעשה זאת באופן מקצועי ומבוקר, באמצעות המכשור המשוכלל ביותר שיצא לשוק בשנה האחרונה. הטיפול מתבצע במרכז "מור קליניק" באווירה רגועה ואינטימית. לאחר מספר טיפולים, התוצאות כבר ניכרות לעין, והביטחון חוזר לרגליים.


מי רוצה כפות רגליים אסתטיות?

מי רוצה ציפורניים בריאות ונקיות?

מי אמרIPL  ולא קיבל?אני מזמינה אותך להיפטר מהבושות ולהתרגש מהתוצאות
.

התקשרי עכשיו ליהודית: 052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים