רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


עיסוי של כיף

עיסוי שוודי הוא אחד העיסויים "הקלאסיים" הקיימים כיום. באופן עקרוני העיסוק בתחום של עיסוי שוודי וכל עיסוי אחר, החל יחד עם ההבנה בכל העולם, כי אדם בריא הוא אדם בריא בנפשו ובגופו כאחד. מעסים המטפלים בשיטת עיסוי שוודי טוענים כי לעיסוי יש השפעות חיובית על כל מערכות הגוף, רפיון ושחרור שרירים, שיפור מחזור הדם, שחרור כאבי ראש, זירוז חילוף החומרים בגוף.

ששת השלבים
ממציא שיטת עיסוי שוודי היה פרופסור שוודי שבתחילת המאה ה-19 חיפש פתרון לבעיות גופניות שונות. הוא פיתח שישה שלבים, בהם משתמשים במהלך עיסוי שוודי אבל לעתים גם בסוגים נוספים ששל עיסויים.
• ליטוף - העברת ידי המעסה בתנועות עדינות על האזור המיועד.
• עיסוי עמוק - דחיפה וגלגול כף היד באזורי שרירים.
• חיכוך - יצירת חיכוך לחימום רקמות.
• הקשות קצביות - בעזרת גב כף היד בשרירים ובשכמות.
• לחיצה - באמצעות האגודלים ישירות על שריר ובצד עמוד השדרה.
• רטט - תנודות מהירות של הידיים לשחרור וחימום השריר.

אווירה נעימה
עיסוי שוודי נעשה בדרך כלל בחדר מעומעם ורגוע. מטפלים בשיטת עיסוי שוודי מקפידים מאוד על אווירה נעימה ותומכת לצורך הצלחת הטיפול. בדרך כלל בתחילת עיסוי שוודי המטופל שוכב כשפניו כלפי מטה, ובמהלך עיסוי שוודי הוא מתהפך כדי שניתן יהיה לעבוד על החלק השני של הגוף.

קשר עם המטפל
במהלך עיסוי שוודי נוצר קשר בין המטופל למעבה או למטפל, בעצם. המטפל מרגיש לאט, לאט באמצעות המגע איפה הנקודות הבעייתיות, בגללן הגיע המטופל לקבלת עיסוי שוודי בשלב זה. לעתים, כמו בכל דבר בחיים, אנשים טוענים כי הגיעו לקבל עיסוי שוודי במקרה, אבל מקריות כנראה היא לא מקרית, בסופו של דבר.

שמנים ארומאטיים
עיסוי שוודי נעשה בדרך כלל בעזרת שמנים ארומאטיים כדי לעזור למגע להיות חלק יותר ולא להכאיב. השילוב של הרוגע אותו מנסים ליצור מטפלים בשיטת עיסוי שוודי יחד עם השמנים, והאווירה יוצרת סביבה רגועה ומרגיעה עבור המטופל. חשוב כי מי שבא לקבל עיסוי שוודי יידע, כי זה לא רק עיסוי המיועד לסייע לו בתהליכים גופניים שונים, אלא גם להרגיע את הנפש.

טיפול של הנאה
בסופו של דבר עיסוי שוודי הוא גם עיסוי שכיף מאוד לעבור. הרבה אנשים מזמינים עיסוי שוודי כמתנה ליום הולדת או יום נישואין, וניתן גם לקבל עיסוי שוודי בכל ספא או בית מלון שמתארחים בו. הדבר הכי חשוב לזכור לקראת עיסוי שוודי הוא כי כדאי ליהנות מהתהליך ולקבל מהעיסוי את כל היתרונות שהוא מעניק. אז תעניקו לעצמכם עיסוי שוודי פעם בכמה זמן, לבריאות הגוף והנפש.עיסוי לנשים למשך 60 דקות הכולל עיסוי לכל הגוף בשמנים רפואיים טהורים ומשחות מיוחדות על הגב ולסיום רפלקסולוגיה העלות היא 200 ₪.
תוספת של אבנים חמות היא 50 ש"ח נוספים.
  מור קליניק רח' העוגב 2 מערב ראשון לציון-שכונת נאות אשלים.

ליהודית 052-8705343 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים