רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


עושים סוף לאקנה

בעיית האקנה אמנם נפוצה יותר אצל נערים ונערות בגיל ההתבגרות, אך למעשה הבעיה קיימת גם בקרב מבוגרים אשר נזקקים לטיפול יעיל, ללא תופעות לוואי וללא כאבים.

בניגוד מוחלט לדעה הרווחת, טיפול באקנה הוא עניין פשוט יחסית וכל מה שצריך לעשות על מנת להפטר מפצעי אקנה הוא להתמיד. באמצעות שילוב של שיטה ייחודית, המנצלת את הטכנולוגיות החדשניות ביותר שהן המילה האחרונה בתחום של טיפול באקנה, עם טיפול יום יומי ואינו מתפשר ניתן להפטר מפצעי האקנה תוך זמן קצר ובאופן בלתי הפיך. מהי שיטת הקסם הזאת? טיפול באקנה באינפרא אדום.

מה הוא טיפול באקנה בקרני אינפרא אדום?

טיפול באקנה
בלייזר שולח קרני אינפרא אדום אל תוך שכבת האפידרמיס בעור, ופותח אותה מפני חסימות. אותן החסימות מכבידות משמעותית על היכולת לנקות את העור וכן גם על זרימת החמצן התקינה, שבה אינן יכולות הבקטריות לגדול ולהתפתח.

לאחר שביצענו טיפול באקנה על ידי קרניי לייזר אינפרא אדומות העור מוכן ומזומן לפגוש את מיני החומצות המיועדת למטרת טיפול באקנה, אשר למעשה ישלימו את התהליך. תאי העור החסומים, שאינם היו יכולים להתנקות כראוי יחדשו את העור, לפני צורה כזו של טיפול באקנה, מוכנים ויכולים להתנקות על ידי החומצות בדרך מהירה ויעילה.

לא על הלייזר לבדו

טיפול באקנה בחומצות המיועדות לכך יכול להתבצע בזמנו החופשי של כל מטופל, בביתו הפרטי, מבלי שוםן צורך לפנות לקוסמטיקאית. מאוד מומלץ לרכוש את חומצות הניקוי האלה בחברות יצרן ויבואן מוכרות, ודרך קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת.

עם זאת, חייבים לזכור שמדובר בכלים שלובים: טיפול באקנה על ידי חומצות, ללא טיפול באקנה על ידי קרני לייזר אינפרא אדומות יחטיא את המטרה. כל התאים שהיו חסומים עד עתה לניקוי בעת שטיפת הפנים ימשיכו להיות חסומים, והשינוי לא יהיה מאסיבי ובולט כמו זה אשר ניתן יהיה להבחין בו בשעה של טפול באקנה באופן משולב.

הדרך הנכונה: להילחם בו זמנית בכל החזיתות

כדי להגיע לתוצאות בכל מה שקשור אל טיפול באקנה יש לזכור כי הקוסמטיקה לא תמיד מספיקה, וכדאי גם לשנות טיפה את אורח החיים:

להפסיק לעשן, לשתות אלכוהול או לאכול מתוקים. טיפ קטן – מכון קוסמטיקה טוב לא מאמין בקיצורי דרך. על מנת לגרום לכך שאותו טיפול באקנה יהיה אכן לצמיתות יש להתמיד ולהקפיד על ניקיון הפנים. במור קליניק ניתן להשיג את כל החומצות הדרושות לטובת טיפול באקנה בצורה הטובה ביותר. צורה נכונה של טיפול באקנה תחייב את כל הגורמים להירתם למען המשימה: עור נקי ובריא לאורך זמן.

טיפול באקנה במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול בפצעי אקנה במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים