רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


          

                        סיכונים בהסרת שיער


      אינפרא אדום – להסיר את השיער בשיטה הבטוחה ביותר


אם גם אתם חולמים להיפטר מהשיער המיותר, שיטת הסרת שיער באינפרא אדום יכולה להפוך את החלום שלכם למציאות. ממש בדומה לשיטת הסרת השיער בלייזר, שיטת האינפרא אדום מסירה למעלה מ-80% מהשיער, מחלישה את צמיחתו של השיער הנותר באופן משמעותי, ואיננה כרוכה בסיכונים הקיימים בהסרת השיער באמצעות קרן לייזר. קרן האינפרא אדום גורמת לחימום השיער, והאנרגיה הנוצרת בעקבות החימום מועברת ישירות לזקיקים וגורמת להתאדות הנוזל של שורש השערה ולהשמדתו. 


ההבדל העיקרי בין קרן לייזר לקרן אור של אינפרא אדום נובע מאורך הגל של קרן האור. אורך הגל באינפרה אדום הוא חלש הרבה יותר מזה שבקרן הלייזר וניתן לשנותו בהתאם לצורך. מכשירי האינפרה אדום מותאמים לשימושן של קוסמטיקאיות מורשות ואינם מצריכים כל רישיון רפואי.

 

                                 סיכונים בהסרת שיער בלייזר


באמצעות שיטת הסרת שיער בלייזר מוסר השיער על-ידי חום שמקורו בקרן אור ממוקדת שנספג בשורש השערה וכך משמיד אותה. הסרת שיער באמצעות קרן לייזר כרוכה בלא מעט סיכונים ולכן רק רופאים מורשים לבצעה: 


קרן הלייזר הנשלחת אל העור היא בדרגת חום גבוהה מאוד והיא עלולה להשאיר על העור סימני צריבה או אפילו כוויות.
נוסף לכך, פעולת החימום באמצעות קרן הלייזר גורמת להיווצרותם של "רדיקלים חופשיים". הרדיקלים החופשיים הנוצרים כתוצאה מהיחשפות לקרינה מובילים לתופעות של הזדקנות מוקדמת ואפילו במקרים מסוימים לסרטן העור. 


הטיפול בקרן לייזר אינו מתאים לבעליי עור כהה, שכן הקרן איננה מצליחה להבחין בין צבע העור לבין צבע השערה. 
                    

                    סיכונים בהסרת שיער על ידי אינפרא אדום

לעומת קרן הלייזר השימוש בגלי החום של קרן האינפרה אדום הוא בטוח מאוד, אינו מצריך פיקוח רפואי ואף קוסמטיקאיות מורשות לבצעו. מכשיר האינפרה אדום מאפשר כמעט לכל אדם, להיפטר מהשיער המיותר ביעילות וללא לקיחת סיכונים מיותרים. המכשיר המקצועי מסיר את השיער מבלי לגרום כל נזקים לעור או תופעות לוואי לא רצויות: 


השיטה מתאימה גם לבעליי עור כהה, שהסרת שיער באמצעות קרן הלייזר אינה מתאימה להם, לבעליי שיער בעייתי הכולל, למשל, זקיקי שיער מתפתלים או לבעליי שורשים עמוקים ועבים במיוחד.
בניגוד לשיטת ההסרה בלייזר שמצריכה מספר טיפולים רב ונמשכת לעיתים תקופות ארוכות, בשיטת ההסרה באינפרה אדום מושגות תוצאות יעילות במספר טיפולים לא רב. 


המכשיר מתאים לטיפול באזורי גוף רחבים ומתבצע ביעילות רבה. 


השיטה היא בטוחה מאוד ועומדת בדרישות התקנים הבינלאומיים לבטיחות ובדרישות משרד הבריאות ומכון התקנים בארץ.
הטיפול אינו כרוך בכאב, לעיתים במהלך הטיפול חשים המטופלים מעין גירוד חלש או עקצוצים קלים אך לעומת הכאבים המוכרים לחלקינו ממחט האפילציה, הוא בטל בשישים. 


שיטת הסרת שיער באמצעות גלי אינפרה אדום היא מומלצת מאוד על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום, יעילה ונטולת סיכונים. היא אינה כרוכה בתופעות לוואי, כוללת הליך פשוט, איננה גורמת כלל לכאבים, איננה מותירה כל סימנים או כתמים על העור ומתבצעת בטמפרטורת חום נמוכה.


  כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום.... התקשרי עכשיו לקביעת טיפול התנסות חינם.
מור קוסמטיקה רח' העוגב 2 ראשון לציון, ליהודית 052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים