רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרסובלים מעור יבש? לצרפתים יש פתרון קר בשבילכם
 
עור יבש הוא אחת התופעות הלא נעימות שאנחנו נאלצים לחוות. מלבד התחושה הפיזית הלא נעימה, עלול עור יבש להביא להחמרת מצב הקמטים, ואף לגרימת קמטים בטרם עת. כל אחד מאיתנו חווה מצבים של עור יבש בדרגות חומרה שונות, וכולנו יכולים להסכים כי עור יבש הוא לא רצוי וא נעים. הסיבות להופעת עור יבש הן רבות, ונובעות מחיפולי מזג האוויר, מחימום מוגזם או סתם משהייה בשמש. גם רחצה מרובה גורמת להיווצרות עור יבש וכתוצאה מאותו עור יבש נוצרת ירידה בלחות העור, ואובדן של מים בשכבה החיצונית של העור. אז מה עושים? ובכן, לא רק טיפול באינפרא אדום הוא יעיל נגד עור יבש. מהיום רצוי שתכירו את השיטה הצרפתית לטיפול באמצעות קור.
 
על טיפול בקור נגד עור יבש
חברת דרמוליין הצרפתית פיתחה מכשיר שמעניק טיפול נגד עור יבש באמצעות קור, על ידי העברה ופיזור של קור על פני השטח בעזרת זונדה מיוחדת. המכשיר מייצר קור אלקטרוני ונועד על מנת להעניק טיפולים אסתטיים וקוסמטיים, באמצעות לחלוח העור, שיפור של עור יבש והענקת מראה צעיר ונעים יותר. השיטה, המתבססת על טכנולוגיות השימוש בקור, באה לידי ביטוי בסדרה של מוצרים שנועדו לטפל במגוון רחב של בעיות עור יבש ובעיות אחרות. הטיפול החדשני לא רק מביא לשיפור במצב של עור יבש אלא משיג תוצאות נהדרות במיצוק העור, חידושו והצערתו, מטפל בכתמי עור הזקוקים להבהרה, מסלק נפיחויות בעור ומשיג איזון של הלחות.
 
קור נגד עור יבש - ראש בראש
הטיפול הצרפתי של קור נגד עור יבש מבוסס על כך שהטמפרטורה הנמוכה (כחמש מעלות צלזיוס) גורמת לכלי הדם התת עוריים לשנות את רוחבם, להתכווץ ולהתרחב לסירוגין בפעולה שנקראת קריופורזה, וכך מתאפשרת מיקרו סירקולציה בתוך תאי הדם, כלומר זרימה מעגלית ומשמעותית בדם, והתהליכים הללו משפרים את החדרת החמצן והחומרים הפעילים הנוספים המוחדרים אל העור, ומשפרים את המצב של עור יבש ושל פגעי עור נוספים. הטכניקה חייבת להתבצע תוך שימוש בחומרים ספציפיים הידועים כמוליכי קור על מנת להשיג את התוצאה הרצויה של מתחית עור הפנים, ושיפור של עור יבש בדרך אל השגת מראה רענן ומלא לחות. חברת דרמוליין האחראית לפיתוח המכשיר, היא שהוציאה את המוצרים המשלימים הנספגים היטב בעור בשעת הטיפול, וכך מייצרים חבילה שלמה וכוללת של טיפול נגד עור יבש.
הטיפול באמצעות קור נגד עור יבש הוא טיפול יעיל ביותר שאינו כרוך בסכנה או בכאב, והוא מעניק לעור מראה רענן ובריא יותר, ומשפר משמעותית את התחושה הפנימית שלנו.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים