רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


נמאס לכם לראות צלקות עור? יש פיתרון!
 
היחס אל צלקות עור השתנה בשנים האחרונות במאה שמונים מעלות. לא רק מכיוון הסובלים מעור עם צלקות, אלא בעיקר מכיוון מכוני הקוסמטיקה. אם בעבר היה נהוג לחשוב כי צלקות עור הן מסוג הפגמים שאי אפשר להעלים או לטשטש, הרי שטכנולוגיות ואמצעי טיפול חדשניים שינו את התמונה לחלוטין. למעשה, ניתן לומר כי צלקות עור היו מאז ומעולם הסיוט הכי גדול של אחוז מאוד גדול באוכלוסיה, עד לשלב בו נמצא הפיתרון: טיפול אינפרא אדום בשילוב תכשירים רפואיים.

לקריאת המלצות מלקוחות
 
מה יוצר צלקות עור?
על מנת להבין את החשיבות של הטיפול באינפרא אדום, ובעיקר את המשמעות שלו עבור אנשים עם עור בעל צלקות, יש קודם כל להבין מה יוצר צלקות עור. במילים פשוטות, עור עם צלקות יכול להיות באזור הפנים, הידיים או למעשה בכל מקום בגוף. ברוב המקרים, צלקות עור הן בעיה של כאלו, אשר סבלו בשלב מסוים בחייהם מפצעי אקנה שהגלידו. חשוב להדגיש כי עור עם צלקות לא חייב להיות נחלתם של בני נוער בלבד, אלא יכול להיות גם קושי של אנשים מבוגרים אשר נגרר איתם מילדות. בכל מקרה, צלקות עור הן ברות פיתרון ברגע שמגיעים לשורש הבעיה ומטפלים בה כראוי. הייחוד של טיפול אינפרא אדום נעוץ ביכולת הטכנולוגית להיכנס אל תאי העור המתים ולמעשה להחיות מחדש.
 
אינפרא אדום - הטיפול המוכח
אם תשאלו אנשים אשר סובלים מעור עם צלקות, מהי התרופה שהם קיבלו בעבר, תשובתם תהיה: כדורים או תרופות. ברוב המקרים מדובר על פתרונות זמניים, שאינם משיגים את התוצאות הנדרשות, ולעיתים אפילו פוגעים בעור לצמיתות. צלקות עור צריכות להיות מטופלות במספר רבדים, כשהחשוב שביניהם הוא שמירה על העור הקיים ולא הריסתו.
חשוב לציין, שברוב המקרים צלקות עור אינן יכולות להיעלם לנצח. צלקות עור הן חלק בלתי נפרד מהאופן בו מורכב העור, ואי אפשר לשנות את כל המבנה האנטומי של הגוף, לא משנה באיזו תרופה משתמשים. צלקות עור הן פגם אסתטי, וכמו כל פגם אסתטי צריך לבדוק איך משיגים מקסימום תועלת במינימום התערבות כירורגית. אינפרא אדום בשילוב התכשירים הרפואיים המתאימים היא בדיוק הטכניקה שתביא אל הפתרון הזה. צלקות עור לא צריכות לפגוע במראה החיצוני של אף אחד, ובטח לא בביטחון העצמי, במיוחד עם הטכנולוגיה המתקדמת שיש היום. אז אם גם אתם סובלים מכל סוג של צלקות עור, זכרו: הפיתרון כבר כאן.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים