רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר



מסכות לפנים וחשיבותן

מסכות לפנים נועדו לרענן את עור הפנים, לתת לו מראה צעיר ורענן ולהזין אותו במינרלים ובלחות, על מנת לעכב את תהליך ההזדקנות. חשוב מאוד להקפיד ולטפח את העור באופן שגרתי וקבוע, על מנת להשיג את האפקט הזה. אין ספק, כי מסכות לפנים הן חלק מטיפוח העור הקבוע כמו ניקוי פנים, הזנת עור הפנים והגנתו מפני השמש ופגעי סביבה אחרים.

סוגי מסכות לפנים
יש כמה סוגי מסכות לפנים לכן כדאי לבדוק לאיזה מטרה משתמשים בכל מסכות לפנים ולאיזה סוג עור.

• מסכות לחות. מסכות לחות מיועדות לפנים יבשות, מכיוון שהן מגבירות את רמת הלחות בעור ועוזרות לסלק כתמים יבשים ומתפוררים. במצב של עור יבש מסכות לפנים הן בעצם טיפול מרגיע, במיוחד לאחר חשיפה לשמש או יובש בעור.

• מסכות בוץ. סוג זה של מבכות לפנים מיועד לעור שמן, ותפקידן לספוח את עודפי השומן והפסולת. מטרתן היא לפתוח את הנקבוביות ולהפחית את הברק שנוצר בעור מעודף שמנוניות.

קראו המלצות


• מסכות פילינג. סוג זה של מסכות לפנים הוא בעל פעולת קילוף עדינה, היכול לשמור על עורך במצב מצוין. שכן אפילו עור רגיל סובל לעתים משכבה של תאים מתים שיכולים לגרום להיווצרות ראשים שחורים.

• מסכות מתקלפות. סוג זה של מסכות לפנים מיועד לכל סוגי העור. בדרך כלל מסכות לפנים מסוג זהב עשויות מג'ל הנמרח על העור ואז ומניחים לו להתייבש ומקלפים.

לפני מריחת מסכות לפנים
• סוג העור. העור משתנה עם השנים וגם במהלך עונות השנה. עור שמנוני בחודשי הקיץ החמים יכול להתייבש בחורף, במיוחד במקומות שבהם יש חימום. לכן, יש לקחת בחשבון את מצב העור הנוכחי לפני שבוחרים מסכות לפנים ומוצרי טיפוח שונים לפנים.

• ניקיון העור. לפני מריחת חומרי טיפוח לפנים וגן מסכות לפנים, חשוב מאוד לנקות היטב את הפנים. לאחר שימוש של מסכות פנים על העור, כדאי לשטוף היטב את הפנים ולמרוח קרם לחות להזנה של העור. כדאי לשמור על ניקיון יומיומי של עור הפנים כדי למנוע נזקים היכולים להיגרם לו מהשמש ומנזקי סביבה שונים.

• התאמה אישית. חשוב מאוד להתאים מסכות לפנים לעור, לגיל וגם על פי הפעולה של מסכות לפנים השונות זו מזו. לעתים יש מסכות שכל אחת מהן עושה פעולה שונה, ולכן יש צורך בהתייעצות עם קוסמטיקאית לגבי סוג המסכה המתאים לך ביותר. בכל מקרה, כדאי להשקיע בטיפוח הפנים והעור, הרי הפנים הם ללא ספק חלון הראווה שלנו. אם ניראה טוב, נרגיש טוב עם עצמנו וזו לגמרי לא קלישאה.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים