רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


מכוני יופי בראשון לציון
המפגש עם קוסמטיקאית הוא דבר מורכב ורציני. ראשית, המפגש הזה מערטל אותך אל מול עיניה של אישה זרה הבודקת את פניך מתחת לזכוכית מגדלת. ומלבד זה, שירותיה של קוסמטיקאית חייבים להיות מקצועיים ואחראיים ביותר, שכן לא פעם היא מטפלת בבעיות של ממש. אם אתם הורים למתבגרים ורוצים שילדיכם יתחילו את הקשר שלהם עם קוסמטיקאית בצורה ידידותית, שיחוו חוויה נעימה ולא מאיימת בטיפול הפנים הראשון שלהם, מור קליניק – מכון יופי בראשון לציון - הוא הכתובת לכך.

 
מי מטפל בך?
מכון יופי כדאי לבחור לפי הקוסמטיקאית שעובדת בו. כדאי גם להציץ באדם שמאחורי הקוסמטיקאית. קוסמטיקה היא מקצוע פרה רפואי וטיפולי, ולכן חשוב שהמטפלת תהיה בעל אישיות מתאימה, נעימה, ובעלת אנרגיה של ריפוי והקלה. אם אתם מחפשים מכון יופי בראשון לציון והאזור, נסו את מור קליניק.
הקוסמטיקאית שעובדת במור קליניק – מכון יופי בראשון לציון - ומתווה את דרכו היא קוסמטיקאית רפואית וגם מטפלת בשיטות אלטרנטיביות להפגת כאבים.

 
מה זה קוסמטיקאית רפואית?
קוסמטיקאית רפואית היא קוסמטיקאית שעברה הכשרה רפואית ייחודית בנוסף להסמכתה. יהודית מורי, בעלת מכון יופי בראשון לציון קיבלה את ההרחבה הרפואית בשיטת ד"ר דב קליין והיא מורשית לעשות טיפולים מודרניים בנוסף לטיפולי היופי הסטנדרטיים. יהודית גם קנתה כמה וכמה מיומנויות בקוסמטיקה בת זמננו. בשל אישיותה הייחודית היא מיישמת את כולן בהצלחה ולרווחת המטופלים שלה במור קליניק – מכון יופי בראשון לציון - אשר יש בו כל הציוד המודרני הנדרש למתן טיפולי פנים מורכבים.

 
האם הטיפולים כואבים?
עיסוי, רפלקסולוגיה ורוב הטיפולים הם נעימים ומרגיעים. טיפולים כמו איפור קבוע או פילינג בינוני או ניקוי עמוק עלולים לכאוב מעט או לעקצץ. במור קליניק – מכון יופי בראשון לציון - יש מכשירים ושיטות להפחתת הכאב ואף להפגתו.

 
למה אפשר לצפות מטיפול של קוסמטיקאית?
מיהודית מורי אפשר לצפות להרבה. היא גם רפלקסולוגית ומשלבת טיפול גוף ונפש במהלכו של טיפול יופי. מור קליניק הוא לא רק מכון יופי בראשון לציון אלא מכון באווירה ביתית שבראשו עומדת קוסמטיקאית מקצועית ולא מתפשרת. ליהודית יש גם אישיות מיוחדת וחזון – לתת לכל מטופל את הטיפול הראוי והיעיל לו ביותר. אין עוד מכון יופי בראשון לציון והסביבה אשר מספק שירותים במגוון וברמה של מור קליניק. בין השירותים המוצעים כאן: הסרת שיער באינפרא, איפור קבוע, טיפול לאקנה, פילינג ברמות שונות, עיסוי להפגת כאבים ועוד.
 
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים