רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


מיומנה של קוסמטיקאית-4
לבנה היתה בשנות ה-50 לחייה. אישה נאה, נמוכת קומה שצבע ים כחול ושמים תכלת לסירוגין בעיניה. מעולם לא ראיתי עיניים בגוון מיוחד שכזה. לבושה טיפ טופ במיטב האופנה האחרונה, היתה מגיעה לקליניקה לטפולים למניעת הזדקנות העור ולטיפולי רפלקסולוגיה.
ללבנה היה עסק קטן למוצרי טואלטיקה.
בעבר היתה נשואה ליוסי ולא באושר רב, שניהם ניהלו חברה משותפת. לבנה היתה אחראית על פיתוח המוצרים, פגישות עם כימאים, אריזות וכד'.יוסי היה אחראי על ניהול העסק והעובדים, שיווק המוצרים וכד'...גרים היו ברמת השרון, בוילה הכי יפה בסביבה.
וילה מטופחת, שלוש קומות, גינה פורחת בחזית, מזרקות, פסלים, מכוניות יוקרה ליד הבית, נסיעות לחו"ל כענין שבשגרה. לכאורה, היה לה כל מה שבן אדם יכול לבקש בחייו, אבל עם זאת לא היתה מאושרת.
לאורך כל שנות נישואיה היו עליות וירידות ביחסיה עם בעלה, מהלכים רבים שעשה ללא ידיעתה בניהול העסק גרמו לקריסתו של העסק בן 100 העובדים ולפשיטת רגל.
הבית היפה הוצע למכירה על ידי כונס נכסים, מכוניות היוקרה נמכרו והם נותרו ללא קורת גג לראשיהם.
כמו שנאמר" מאיגרא רמה לבירה עמיקתא".
שכרו דירה קטנה להתחלה חדשה, לבנה, לא ידעה את נפשה מרוב צער וחשה אל יוסי חוסר אמון מוחלט.
המעבר מוילת פאר לדירה קטנה והירידה ברמת החיים והפתאומיות בה הכל קרס כמו כדור שלג ללא יכולת להיעצר, גרמו לה להבין שהכל אקראי בחיים ואין בטחון ושמעולם לא היתה מאושרת למרות הפאר הרב. תמיד היתה אשה מעשית, מנהלת ולפתע החלה ללכת למפגשי מדיטציה, דמיון מודרך, קבלה ועוד...
לאט לאט שיקמו את חייהם. לבנה, שהיתה עצמאית בנשמתה, אשה חרוצה עם כוחות נפש אדירים, אספה את השברים ופתחה עסק קטן, לאחר כשנה עלתה על דרך המלך והיא מתקדמת בהצלחה.
מגיל צעיר ולאורך כל חייה הרגישה שהיא חייבת להוכיח את עצמה ולהצדיק את קיומה. אביה התאכזב כשנולדה, ציפה לבן זכר ולא טרח להסתיר את הרגשתו ואף לציין זאת בפרהסיה.
לבנה חשה מאז ומתמיד לא רצויה ומכאן פיתחה את הרצון להוכיח שהיא ראויה, שהיא מצליחה, שהיא לא מאכזבת.
בגלל הרגשת הדחייה פיתחה תלות ביחסיה ליוסי משל היה אחרון הגברים עלי אדמות, ולמרות אכזבתה ממנו לאורך השנים וחוסר האמון שליווה אותה ביחסיה אליו, לא העלתה בדעתה לסיים את נישואיה אליו.
יום אחד התקשרה לקליניקה וקבענו למחרת בבקר.
למחרת בעודה שוכבת על מיטת הטיפולים לצלילי "הגן הקסום" מוסיקה קלאסית מדהימה ולאור צלליות הנרות שמסביב, מתמסרת לעיסוי כפות רגליה הקטנות בשמן החם תחת ידיי, התיישבה בפתאומיות על המיטה.
"היינו אתמול ברבנות, יוסי רוצה להתגרש" אמרה וגופה רעד ללא שליטה, ובכיה החזק קטע את המוסיקה השקטה וגבר עליו.
נרגעה מעט, סיימנו הטיפול באמצע ונפרדנו בחיבוק חם.
לימים נודע לה שליוסי יש רומן שהתחיל כבר בזמן נישואיו אליה.
עם מי היה לו רומן? לא הייתם מאמינים, עם רקדנית בטן, לבנה לא ידעה את נפשה מרוב צער, תחושת העלבון היכתה בה. תחושת הכשלון הצורבת, הפגיעה בנשיות, היא האינטליגנטית, החכמה, אשת העולם הגדול ננטשה ולטובת מי.
מאז הגירושין הפתאומיים, לבנה שוב אספה את השברים והפנתה את מרצה לקידום העסק שלה.
לפעמים, אין ברירה וצריך לנתק את הקשר הישן, שזו אהבה ממכרת ממש כמו סם.
אין הרבה תרופות שיעזרו ללבנה לעבור את שלב הגמילה של הכאבים, הזמן יעשה את שלו.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים