רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
מוצאים פתרון להופעת אקנה אצל מבוגרים
אקנה היא תופעה שבה מופיעים פצעים על אזור הפנים שלנו, כביכול יש מאין. במציאות, הופעה של אקנה קשורה למספר תהליכים שמתרחשים בגוף שלנו בו זמנית. ראשית - הוא עובר שינוי הורמונאלי מסוים, וכמות האנדרוגן שבו מתחילה לעלות. שנית - תאי עור מתים מתחילים להצטבר באזור הפנים. שני הגורמים הללו מובילים לכך שבלוטות החלב של הגוף (שאחראיות על הבריאות של השערות שלנו, ועל שמירה של עור פנים בריא ונקי מפצעים) מתחילות לייצר יותר שומנים. השומנים הללו מתערבבים עם תאי העור המתים, ואלו בסופו של דבר, מעודדים את הופעתו של חיידק האקנה, שגורם להופעה של פצעי אקנה על הפרצוף. אנשים רבים ברחבי העולם מחפשים פתרון יעיל לאקנה, ולנו יש את התשובה בשבילכם - אלוורה!
 
היעילות של אלוורה
הגילוי שאלוורה יעילה מאד נגד אקנה הוא לא חדש - לא רק שבעולם העתיק חשבו שלאלוורה יש סגולות רפואיות, אלא גם בעת החדשה, מדענים ורופאים החלו לבדוק את היעילות של אלוורה כנגד אקנה, ותופעות נוספות כמו כוויות, פצעים, שפשופים ועוד. בסופו של דבר, בסוף שנות ה50, הכיר הממשל האמריקאי (ובעקבותיו גם שאר העולם המערבי) ביעילות של אלוורה כנגד אקנה וכנגד תופעות נוספות הקשורות לבריאות העור.
היום, אפשר למצוא תכשירי אלוורה שונים. התכשירים שאני משווקת הם היחידים, בעלי פטנט מיוחד, המורכבים מאלוורה אורגנית ב100%.
מטפלים באקנה ביעילות
תכשירי אלוורה יעילים מאד נגד אקנה, לדוגמא התכשיר אלו פרופוליס, מגיע בצורה של ג'ל מיוצב, המורכב מאלוורה 100% ופרופוליס שהוא כמו אנטיביוטיקה טבעית, מאפשר מריחה פשוטה שלו על כל אזור בגוף. לתכשיר זה תכונות אנטיביוטיות,  פרט חשוב מאד כשמטפלים באקנה - שבסופו של דבר נגרמת מחיידק.
בסופו של דבר, יש עוד מספר תכשירי אלוורה שונים, שנחשבים ליעילים מאד נגד אקנה. שימוש במספר תכשירים לאורך זמן, והקפדה על ניקיון של הגוף, שומרים על העור שלנו בריא ומעלימים את האקנה במהירות.
052-8705343 ליהודית
העוגב 2 מערב ראשון לציון
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים