רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


טיפול קמטים בקור ולמה צריך לטפל בקמטים

מה הם קמטים, ואיך טיפול קמטים בקור עוזר להיפטר מהם?

קמטים נגרמים לעור בגלל פגיעה שהצטברה בסיבי העור עקב חשיפה לשמש, השפעות של משיכת האדמה ותנועות של שרירי הפנים. הקמטים נחלקים לשני סוגים עיקריים:

• קמטי הבעה – נמצאים בצידי האף, בין הגבות ובמצח.

• קמטים קטנים – נמצאים באזורים שחשופים לשמש.

קמטים שכאלו מעידים על עור שהוא לא בריא. ולכן חשוב לטפל בנושא הקמטים. כשאחת השיטות המומלצות לעשות זאת היא טיפול קמטים בקור. אשר ידועה כשיטה יעילה, נוחה ולא פולשנית.

הטכנולוגיה של טיפול קמטים בקור מאפשרת חדירה לתוך העור ללא פלישה כואבת או מציקה, ועל ידי החדרת הקור לאזור המטופל, לגרום לכלים התת - עוריים לעבוד, ובכך להזרים דם לאזורים הללו. את הטיפול משלימים בעזרת שימוש בתכשירי טיפול קמטים בקור, שמוחדרים לעור לאחר שהדם זורם בו, וכך התכשירים נספגים יותר טוב ויוצרים את האפקט הרצוי.
קראי המלצות של לקוחות
התוצאות הרצויות כשעושים טיפול קמטים בקורטיפול קמטים בקור הוא טיפול יסודי, אשר מגיע לאזור שמתחת לעור המטופל, ומחליק אותו על ידי הקור המיוחד ועל ידי התכשירים של הטיפול. התוצאות של טיפול קמטים בקור נראים בבירור לאחר הטיפול, וניתן לשים לב כי לאחר טיפול קמטים בקור העור משתנה ומקבל את התוצאות הבאות:

• טיפול קמטים בקור יוצר הבהרה של גוון העור

• טיפול קמטים בקור מביא לעור מוצק יותר

• טיפול קמטים בקור מסייע בהורדת נפיחות בעור (בעיקר באזור הכפל מהאף לפה)

• טיפול קמטים בקור מעלים קמטים

• טיפול קמטים בקור יוצר לחות מאוזנת

תוצאות אלו של טיפול קמטים בעור יוצרים בסופו של דבר מראה רענן, צעיר וחלק לעור המטופל. אחד היתרונות הנוספים של טיפול קמטים בקור הינו עצירת תהליך ההזדקנות של העור, שזה דבר שקשה לעשות לבד בתכשירים ביתיים ועל ידי טיפול קמטים בעור, ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר להרבה זמן ולשמירה על העור ועל המראה בו מעוניינים.

מי מוסמך לבצע טיפולים שכאלו, ואיפה כדאי לבצע אותם?

טיפולים להחלקת עור בשיטה המשתמשת בקור נעשים על ידי אנשי מקצוע שהוסמכו לכך ולמדו את השיטה. קוסמטיקאיות בתחום עברו הסמכה בנושא, וכדאי להתייעץ ולברר מראש על הניסיון והזמן בו היא עוסקת בטיפול שכזה לפני שמחליטים לעבור אותו.

מומלץ כי הקוסמטיקאית תהיה קוסמטיקאית רפואית, אשר מתמחה בנושאים בתחום, ויודעת להבחין בסוג העור ובשיטה המתאימה לו. החלקת העור על ידי קור היא שיטה בטוחה ויעילה, וכדאי לברר עליה כשרוצים טיפול שכזה לעור שלכם.


טיפול קמטים בקור במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול קמטים בקור במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים