רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


מה הם טיפולי אנטי אייג'ינג?


טיפולי אנטי אייג'ינג הם המילה האחרונה בתחום הקוסמטיקה העולמית. ניתן לומר כי עולם הטיפוח מתחלק לתקופה שלפני טיפולי אנטי אייג'ינג והתקופה שאחריהם. הסיבות לכך מגוונות, אך כדאי להכירם לפני ששוקלים התחלת טיפולי אנטי אייג'ינג כניסיון או לתמיד.

אי אפשר לעצור את הזמן – אבל אפשר לעצור את השלכותיו


ראשית, הגנטיקה אינה מחכה לאיש וכך מתחילים להיווצר על העור שלנו בגיל מסוים סימני הזדקנות. תפקידם של טיפולי אנטי אייג'ינג הוא לעכב את התהליכים הללו ולשמור על העור נקי וחלק. בנוסף, מניעת טיפולי אנטי אייג'ינג מעור הפנים למשל יכולה להוביל לנזקים בלתי הפיכים כמו ירידה ביכולת אחסון הלחות, ירידה בכמות וייצור האנזימים ואובדן קשיחות.

חשוב לזכור כי במקביל לתהליכי ההזדקנות הטבעיים אורח החיים הלחוץ אותו אנו מנהלים תורם גם הוא להזדקנות העור, וזאת מבלי להזכיר נזקים ישירים שגורמים העישון או השמש. טיפולי אנטי אייג'ינג יכולים למנוע ממצב העור להידרדר, בצורה הבריאה והנכונה ביותר. עם זאת, ישנם הרבה מאוד סוגים של טיפולי אנטי אייג'ינג ולכן כדאי לבדוק היטב איזה טיפול עדיף עבורנו.

איך מבצעים טיפולי אנטי אייג'ינג בצורה מוצלחת?


במכון מור קליניק ניתן למצוא את כל השיטות הבטוחות עבור טיפולי אנטי אייג'ינג מוצלחים. השיטה החדשנית ביותר היא שיטה המיובאת מצרפת, שבה מתמקדים בעיסוי הפנים והגברת זרימת הדם. על ידי שימוש במכונה ששמה Cryo Dermie משלב מכון הקוסמטיקה בין שימוש במוצרים הגורמים למתיחה מיידית של העור לבין טיפול בטמפרטורה נמוכה מאוד. טיפולי אנטי אייג'ינג מתאפיינים בתוצאות מהירות, אשר מחזיקות מעמד לאורך זמן, וזאת בעיקר בגלל השילוב של האלמנטים השונים עליהם מושם דגש.

מקלפים את הצרות


שיטות אחרות לביצוע טיפולי אנטי אייג'ינג נוגעות לעניין הפילינג. טיפולי אנטי אייג'ינג יכולים להתמקד באחד משלושת הרבדים של העור, ועל ידי כך לקלף את העור היבש ולתת פתח לעור חדש. טיפול ברובד החיצוני של העור לדוגמא מתמקד בתאים המתים ומעודד ייצור של תאים חדשים, בעוד פילינג לשכבת הביניים מעודד את יצור הקולגן ואת הפעילות הטבעית. שיטת פילינג נוספת הקשורה אל טיפולי אנטי אייג'ינג היא טיפול ברובד הפנימי של העור באמצעות בליעת כמוסות המכילות ויטמינים שונים ונוגדי דלקות.

בעוד טיפולי אנטי אייג'ינג רבים אינם שמים דגש על היום שאחרי הטיפול, במכון מור קליניק מודעים היטב לחשיבות של טיפול אשר מחזיק מעמד לאורך זמן. לא כדאי להקל ראש בסוג הטיפול הנבחר, ועדיף להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת לוודא כי סוג הטיפול אכן מתאים לסוג העור של האדם.


טיפולי אנטי אייג'ינג במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפולי אנטי אייג'ינג במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים