רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
מהן יתרונות הטיפול בשיטת IPL במתן טיפולים לאקנה בגיל מבוגר?


אם את סובלת מפצעי אקנה ועברת את גיל ההתבגרות, אל תחשבי שאת לבד. אקנה יכול להתפתח בכל גיל ולא רק בגיל ההתבגרות. הופעת פצעי אקנה בחלקים שונים של הגוף מאד מטרידים ומאד מכערים, והם יכולים להתפשט לאזורים לא נעימים כמו החזה, הישבן והירכיים. רבות הן הנשים הסובלות מבעייה מטרידה זו, אך יש פתרונות מעשיים של טיפולים לאקנה בגיל מבוגר. טיפולים לאקנה בגיל מבוגר לא חייבים להיות טיפולים תרופתיים שעלולים לגרור איתן תופעות לוואי לא נעימות. ישנן כיום שיטות שונות של טיפולים לאקנה בגיל מבוגר שאינם כוללים שימוש בתרופות אלא בשיטת אחרות.

 
טיפול לאקנה בגיל מבוגר בשיטת IPL וייתרונותיו
טיפול לאקנה בגיל מבוגר בשיטת IPL הוא שימוש בטכנולוגיה חדשה באמצעות גלי אור. הטיפול מבוסס על הקרנת אורך גל אור מיוחד שאינו כולל קרינת UV והוא אינו גורם לכל נזק לעור או לכתמים או לכוויות. אין כל כאב בטיפול בשיטה זו למעט אדמומיות בזמן הטיפול שעוברת מייד עם תום הטיפול. התחושה לאחר הטיפול היא של הקלה, וניתן לחזור לפעילות רגילה באופן מיידי. היתרון המשמעותי ביותר בטיפול בשיטה זו היא ההחלמה המהירה וחוסר הופעתם של תופעות לוואי כל שהם.

 
טיפולים לאקנה בגיל מבוגר רק במכון קוסמטיקה מקצועי
אם את מרגישה כי את זקוקה לטיפול בפצעי אקנה תוכלי למצוא סדרת טיפולים לאקנה בגיל מבוגר במור קוסמטיקה - מכון המתמחה בפצעי אקנה וכן בכל טיפולי הקוסמטיקה האחרים. במור קוסמטיק תוכלי לקבל ייעוץ מקצועי ולהיעזר בשיטות החדשניות ביותר של טיפולים לאקנה מבוגרים ובינהם גם הטיפול בשיטת IPL שאינה דורשת שימוש בתרופות ואינה כוללת תופעות לוואי לא נעימות. צרי קשר עם מור קוסמטיקה וקבלי את כל הנחוץ לך לעור יפה ובריא.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים