רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


מהי שיטת הטיפול היעילה ביותר לעור רגיש?

Back
דף הבית >> טיפולי פנים >> מהי שיטת הטיפול היעילה ביותר לעור רגיש?


מהי שיטת הטיפול היעילה ביותר לעור רגיש?

 
במידה וגם אתן סובלות מעור אשר נתקל לעיתים קרובות בבעיות של גירוי, אדמומיות, יובש, שריפה, עקיצות או תחושת עקצוץ לאחר שימוש בקרם עור- אתן חלק מבעלות העור הרגיש. לעיתים קרובות בעלות העור הרגיש מקושרות למספר מחלות עור כגון אקזמות, ריזציאה, פסוריאזיס, ועוד. במידה ואתן סובלות מעור רגיש, אתן זקוקות לטיפול מיוחד עבור עורכן. חלק מהטיפול כרוך בהימנעות ממוצרי קוסמטיקה ותכשירים אחרים, אשר יכולים להסב נזק לעורכן. כמו כן, רצוי כי תבדקו את התכשיר על אזור קטן של העור, טרם שאתן משתמשות בתכשיר באזור נרחב יותר. אך מעבר להצעות אלו- כדאי לכן לעבור טיפול אשר יעזור לעורכן להתחזק ולהשתקם. טיפול באמצעות טכנולוגיית קור יכול לבצע זאת עבורכן, וכל זאת בנוחות וביעילות וללא כאבים.
 
כיצד ניתן להשתמש בטכנולוגיית קור עבור טיפול בעור רגיש?
באמצעות טכנולוגיית הקור, ניתן להגיע לתוצאות מעולות, ולשיפור משמעותי במצב העור. העיקרון על פיו טכנולוגיה זו מושתתת, נשען על "קור אלקטרוני". כלומר, קור מבוקר של חמש מעלות צלזיוס, אשר יכול לגרום להתכווצויות ולהתרחבויות בכלי הדם התת עוריים. תוך כדי תהליך זו, מוחדרים לעור חומרי לחות וחומרים מזינים, אשר מביאים לשיקומו. הפעילות המוגברת של כלי הדם, גורמת לכך שהחומרים נספגים ביתר קלות, ובאופן עמוק יותר, כך שהם משפיעים לאורך זמן ובצורה יסודית ביותר על מראה העור.
 
מכון "מור קוסמטיקה"
מכון הקוסמטיקה "מור קוסמטיקה" מציע מגוון של טיפולים, לרבות טיפולים בקור לשיקום עור רגיש. מכון זה מנוהל על ידי הטובה בתחום- יהודית מור. מור הינה קוסמטיקאית וותיקה, בעלת ניסיון עשיר ביותר בתחום הפרא רפואי, הרפלקסולוגיה, והעיסוי הרפואי. במידה וגם את מעוניינת להחזיר לעצמך מראה עור בריא, חלק, וחזק- את מוזמנת לבוא לראשון לציון, ולקבל טיפול מקצועי באווירה נעימה.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים