רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


מהי הדרך הטובה ביותר לעשות שעווה במפשעה בהריון?

Back
דף הבית >> הסרת שיער - מכשיר חדשני >> הסרת שיער עם שעווה >> מהי הדרך הטובה ביותר לעשות שעווה במפשעה בהריון?


 
מהי הדרך הטובה ביותר לעשות שעווה במפשעה בהריון?

 
אזור המפשעה בזמן ההיריון עובר שינויים הורמונאליים, כמו כל הגוף, אשר יכולים לגרום לשיעור יתר, או דווקא הפחתה בשיעור. לרוב, נשים פונות לקוסמטיקאיות ולאנשי מקצוע שיש ביכולתם לסייע להן להסיר את השיער המיותר מאזור המפשעות. ישנה חשיבות רבה לכך, משום שבזמן חודשי ההיריון, הבטן ההריונית יכולה להסתיר את הנעשה, וכל ההתעסקות הכרוכה בהסרה עצמית של שיער גוף יכולה להפוך למסורבלת ואף מסוכנת במידה ומשתמשים בסכין גילוח למשל. במיוחד עבור מצבים אלו, ישנן קוסמטיקאיות אשר מציעות שירותי הסרת שיער בשעווה מיוחדת. שעווה זו מותאמת לאזורים אינטימיים, בהם העור עדין יותר, והיא יכולה לסייע גם לך לעבור את תקופת ההיריון באופן אסתטי, חלק, ונוח.
 
האם נשים נוטות להסיר את השיער באזור המפשעה בזמן ההיריון?
 
נשים בזמן היריון לעיתים מסרבות להמשיך ולהסיר שיער במפשעה, חלקן משום שהן חושבות כי במהלך ההיריון העיסוק בזה הינו עיסוק מיותר, וחלקן משום שהן פוחדות להסב נזק באופן כזה או אחר לעובר שלהן. כך או כך, חלק גדול מהנשים, ממשיך להסיר את השיער מאזור המפשעות גם בזמן ההיריון, ולמעשה לא נמצאה סיבה ממשית שבעטיה כדאי להפסיק את הסרת השיער. לכן, מומלץ להסיר את שיער המפשעה בעזרת קוסמטיקאית, אשר יכולה לסייע לאישה ההרה בהתעסקות הכרוכה בהסרת שיער, שעלולה להיות סבוכה לעיתים.
 
מור קוסמטיקה-בואי לקבל טיפול להסרת שיער אצל הטובים בתחום!


מור קוסמטיקה הינו מכון לקוסמטיקה פרא-רפואית, מהמובילים ביותר בתחום, אשר ממוקם בעיר ראשון לציון. המכון מארח רבות מתושבות האזור, כמו גם תושבות מאזורים מרוחקים יותר, והוא מנוהל על ידי הקוסמטיקאית הוותיקה יהודית מור. מור הינה קוסמטיקאית מוסמכת, אשר עברה הכשרה בבית החולים אסף הרופא, בהדרכת דב קליין. מור יכולה לסייע גם לך להסיר את שיער המפשעה, בעדינות ובנוחות.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים