רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


לנצח את האקנה בדרכים טבעיות – יש!

אקנה היא מחלה עתיקה יומין ויש אינספור שיטות לטפל בה, מתרופות סבתא ועד סטרואידים. היום כבר יודעים כי יש שיטות טיפול יעילות נגד אקנה, גם שיטות טיפול טבעיות וגם שיטות טיפול חיצוניות, שאינן מצריכות נטילת תרופות מזיקות.

לקריאת המלצות מלקוחות
לנצח אקנה 1
הדבר הראשון החשוב בטיפול בנגעי אקנה הוא הניקיון, ולא יותר מדי, כי ניקיון יתר מגרה את העור. נקו את העור בסבונים חומציים עם PH נמוך מ-5.5 (סבונים אינטימיים טובים לכך). הימנעו משימוש בתכשירים שומניים שיש בהם שמנים מינרליים. חפפו את הראש בשמפו לשיער שמן ואם יש לכם אקנה מלווה בסבוריאה, חפפו בשמפו נגד קשקשים. נסו להימנע מחימום העור ומהזעה. השתמשו בתכשירים ללא שומן – oil free.

לנצח אקנה 2
הדבר השני הכי חשוב בטיפול הוא אבחון מצב העור שלכם, איזה אקנה יש לכם ועד כמה הוא חמור. האבחון נעשה בידי רופאת עור או קוסמטיקאית מוסמכת. עתה יוצעו לכם שיטות טיפול ואולי גם תיבנה עבורכם תוכנית טיפולית. אם יש לכם אקנה חמור מאוד, ימליץ הרופא על תרופה כמו רואקוטן אשר יש לה יתרונות וחסרונות. אם המצב אינו חמור כל כך, לכו על שיטות טיפול מן הקוסמטיקה הרפואית העדכנית.

לנצח אקנה 3
תירגעו. התעסקות עצמית עם הנגעים על העור עלולה לגרום לנזקים. לכו לקוסמטיקאית לפחות פעם אחת לפחות כדי להבין מה לא לעשות ואיך כן. טיפול פנים של קוסמטיקאית מוסמכת יתייחס למצב העור הייחודי שלכם.

לנצח אקנה 4
טיפול אלטרנטיבי פנימי באקנה כולל תזונה נכונה, צמחי מרפא ותוספי מזון. זה יכול להצליח במידה כזאת או אחרת.

לנצח אקנה 5
ידוע בוודאות כי יש תכשירים שפועלים היטב נגד אקנה. התכשירים האלה הם משחות או קרמים או נוזלים שיש בהם ריכוז מסוים של חומצות מסוימות. לא כל החומצות בטבע יעילות לעניין. החומצות היעילות הנמצאות בשימוש נגד אקנה הן חומצה סליצילית, חומצת אלפא הידרוקסי המופקת מפירות וחומצה רטינואידית המופקת מוויטמין A. לרוב המשתמשים אין רגישות לחומצות והשימוש בהן אינו כרוך בתופעות לוואי. החומצות מקלפות את תאי העור המתים, מעודדות יצירת תאי עור חדשים ומסירות פקקי חלב. שימוש נכון בחומצות האלה גם מביא לשיפור של ממש במצבן של הצלקות.

לנצח אקנה 6
לא רק תכשירים, יש גם מכשירים. מכשיר אינפרא אדום משחרר קרניים המטפלות ביעילות בזקיקים שיש בהם היווצרות של חלב. טיפול באינפרא נגד אקנה ניתן אצל קוסמטיקאית מוסמכת או רפואית.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים