רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 למי מתאימה הסרת שיער באינפרא אדום?

כולנו חולמים להיות חלקים, ולהיפטר משיער הגוף המיותר. היום בשיטת האינפרה אדום יכול כמעט כל אדם להפוך לחלק ולמאושר. שיטת הסרת שיער באינפרא אדום בעוצמה נמוכה היא שיטה יעילה מאוד להיפטר משיער הגוף המיותר בעלות לא גבוהה. 


יתרונות השיטה הם רבים מאוד: הטיפול אינו כרוך כמעט בכאב, צמיחת השיער מצטמצמת עד לכ-80% והשיער הנותר הוא חלש ודליל. וכמובן, שלא כמו בשיטת הלייזר, בשיטת האינפרה אדום לא קיימים כמעט סיכונים או תופעות לוואי והטיפול אינו כרוך בכאב.

                                כיצד מתבצעת הסרת השיער?

שיטת הסרת השיער באמצעות מכונת האינפרא אדום, ה-"IPL", דומה מאוד לשיטת הסרת השיער באמצעות קרן הלייזר ומתבצעת על-ידי חום, אך בשונה מקרן הלייזר בה משתמשים בעוצמת חום קבועה ובאורך גל קבוע, בשיטה זו משתמשים בעוצמת חום משתנה ובאורך גל משתנה, המותאם לאופי העור של המטופלים השונים. 


לפני הטיפול באינפרה אדום מורחים ג'ל קר על האזור המיועד להסרת שיער ומפעילים עליו את מכשיר האינפרה אדום. מחזיקים בידית המכשיר ומעבירים אותו באיטיות ובמתינות לאורך אזורי הגוף השונים. הידית חולפת כל פעם על אזור המשתרע על מספר סנטימטרים בלבד, אך ניתן להסיר באמצעותה שיער מאזורים נרחבים מאוד: מהרגלים, מהגב, מהחזה, מהזרועות או מכל איזור אחר. 

                                        למי מתאימה השיטה?    

 
הסרת שיער בשיטת האינפרה אדום מתאימה כמעט לכל אדם, למעט מספר מקרים בהם היא לא מומלצת: היא איננה מתאימה לאנשים עם שיער פלומתי, שיער דק מדיי או שיער בהיר במיוחד, ואיננה מתאימה לנשים בתקופת ההיריון בשל השינויים ההורמונאליים בגופן. 


בדומה לטיפול בקרן הלייזר, קרני האור של האינפרא האדום צריכות לזהות את פיגמנט השערה ולכן צריך שיהיה הבדל כלשהו בין צבע העור לצבע השערה. אך בניגוד ללייזר היא יעילה ביותר בטיפול בבעלי עור כהה בשל אורכי הגל הקצרים והתדרים הנמוכים יחסית. בשיטה זו הסרת השיער מתבצעת משטחים נרחבים בקלות, ביעילות, במהירות ואיננה כרוכה בכאב.


         במה שונה שיטת הסרת שיער באינפרה אדום משיטת הסרת שיער בלייזר?


כאמור, השימוש בשיטת הלייזר להסרת שיער איננו מתאים לבעלי עור כהה. נוסף לכך יש לה עוד כמה חסרונות משמעותיים:
תקופת הזמן בין טיפול לטיפול היא בערך שישה שבועות, בהם צריך השיער לשוב ולצמוח. מטבע הדברים, המתנה זו איננה נעימה ומלווה לא אחת בתחושה של חוסר אסתטיות. בטיפול באמצעות אינפרה אדום השיער איננו צריך להיות ארוך ואין צורך לגדלו עד הטיפול הבא. 


בשיטת הסרת שיער בלייזר הטיפול הוא לרוב ממושך וארוך ובמקרים מסוימים כולל אפילו 60 טיפולים. בשיטת האינפרה אדום ממוצע הטיפולים עומד לרוב על 10 עד 15 טיפולים. לאחר שמונה טיפולים, נעלם 80% מהשיער ו-20% עדיין צומח, אך הוא דקיק ודליל מאוד. 


בעוד שטיפול בלייזר הוא יקר מאוד, השימוש בשיטת האינפרה אדום מחירו סביר ומתאים לכל כיס.
אם החלטתם להסיר את השיער המיותר מגופכם, חשוב לבדוק מה השיטה המתאימה לכם ביותר. כאמור, הסרת שיער באינפרא אדום מאפשרת טיפול יעיל ולא מסוכן גם בסוגי שיער וגווני עור בהם לא ניתן לטפל על ידי לייזר.

כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום.... התקשרי עכשיו לקביעת טיפול התנסות חינם.
מור קוסמטיקה העוגב 2 ראשון לציון, ליהודית 052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים