רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


  איפור קבוע לגבות בלי דימומים ובלי כאבים!

 טיפול חדשני בשיטת הקור הצרפתית יעצב לך פנים חדשות...

שיטת הקור – פיתוח חדש שלי במור  - מהווה פריצת דרך ביצירת איפור פנים קבוע ללא דימומים וכאבים. המכשיר הצרפתי שמייצר קור של מינוס חמש מעלות צלזיוס, מאלחש את הכאבים ומאפשר למחט הקעקוע החשמלית לחדור במהירות גבוהה מאוד אל השכבה העליונה של עור הגבות. הקור הטבעי מוריד בהדרגה את הרגישות של העור ואת שוכבת על מיטת הטיפולים נינוחה לחלוטין. תוך כדי ההחדרה מוזרק פיגמנט צבע אשר נספג בתוך העור. אני ממליצה לבחור את צורת הגבות בהתאם למבנה הפנים ואת הצבע בגוון התואם את צבעי עור הפנים והשיער.

  למה לעשות איפור קבוע לגבות?

נשים מבוגרות רבות סובלות מחוסר צמיחה בשיער הגבות, מדלילות וקרחות. גבות קצרות גורמות לך להיראות כבעלת מצח רחב ואת נראית מבוגרת מכפי גילך אם הפינות של הגבות נוטות כלפי מטה. מילוי הגבה, אורכה וצורת הקשת שלה משפיעים על כל תווי פנייך. הפנים שלך יכולות להיראות אחרת!

האיפור הקבוע לגבות משפר ומייפה גבות דלילות ונותן להן מראה אחיד ויפה. הוא משנה את מסגרת הפנים, נותן לפנים מראה צעיר יותר, טבעי יותר ומדויק. איפור קבוע בגבות לנשים מבוגרות נותן למתבונן אשליה של הרמת העפעפיים והמראה שמתקבל צעיר יותר. הגבות המטופלות מוסיפות הבעה, אופי ויופי.

  דברים שחשוב לדעת לפני שעושים איפור קבוע בגבות

איפור קבוע לגבות הוא לתקופה של עד שלוש שנים. לעיתים עקב דהייה של הצבע יש לחזור עליו לאחר שנה. הצבעים לאיפור קבוע מוכרחים להיות מחומרים אורגניים שכן מדובר באיזור רגיש במיוחד. כמו כן, החדרת הדיו תהיה רק לשכבות העליונות של העור ולא עמוק כמו בכתובת קעקע רגילה. ההחלמה נמשכת כחודש, כשרק בסיומו מתחילים לראות תוצאות סופיות. במהלך החודש הזה יהיה גירוי של העור שיהפוך לגלד שיתקלף עם הזמן.
חשוב לבצע את הטיפול אצל קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה אשר יודעת להתאים בצורה מדוייקת את גוון הצבע לעור הפנים. שימי לב, צבעים לא איכותיים יכולים עם הזמן לקבל גוונים שונים כמו ירוק, אדום או כחול והתוצאה 'על הפנים'. שלך.

 איך תבחרי את הקוסמטיקאית שלך?

קחי בחשבון את הסטריליות והמקצועיות, איכות המכשירים במכון, גווני הצבע שבהם היא משתמשת והזכות לחזור לטיפולים חוזרים לצורך תיקונים והדגשות. בקשי לראות עבודות קודמות של קוסמטיקאית על מנת לבדוק את תוצאות עבודתה בחלוף כמה שנים. וכמובן שיש משקל להמלצות של המטופלות הקודמות.

  ומה אומרות המטופלות שלי בשיטה זו?

 
 
תודה רבה ליהודית מורי המקסימה על שהחזירה את הגבות שלי לחיים. העבודה הייתה נקייה,מדוייקת ועשית אותה בהמון סבלנות(שיגעתי אותך לא מעט)אז תודה רבה לך שוב על שירות ואיכות שאין שני לה.
 
תודה אבה ליהודית מורי המקסימה  על שהחזירה את הגבות שלי לחיים. העבודה הייתה נקייה,מדוייקת ועשית אותה בהמון סבלנות(שיגעתי אותך לא מעט)אז תודה רבה לך שוב על שירות ואיכות שאין שני לה.

"...התוצאות מדהימות. אני מקבלת אינספור מחמאות על הגבות היפות ועל עיצובן המדהים. לא הרגשתי
כאבים בכלל... ובזכות המקבע הייחודי שלך צבען נשאר לאורך זמן. אין מילים.
תודה רבה לך מקרב לב. אין כמוך... :-) " באהבה נטלי מראשון לציון

"...הגעתי אליך לאחר שעשיתי איפור קבוע בגבות במקום אחר והתוצאות לא היו משביעות רצון כלל...
כשראית אותי הרגעת אותי והבנת את מצבי ולקחת את העניין לידיים הקסומות שלך והפכת אותי למאושרת.
שינית את כל המראה הלא מקצועי שהיה לי לפני ... בסיום הטיפול נדהמתי לגלות פנים חדשות. הגבות שלי מעולם לא נראו יפות יותר. צורתן מדהימה... מקבלת הרבה תגובות חיוביות מהסביבה... מראה פניי נראה צעיר יותר. פשוט אין לתאר ממליצה עליך בחום!!! תודה ענקית... פרנס אמר- רעננה

"...כל מה שארשום לך לא אוכל לתאר במילים. הגעתי אליך עם גבות רייקניות וללא צורה והפכת אותן פשוט ליפות. מילאת לי אותן ועיצבת לפי תווי פניי... צבען מודגש ויפה... תודה רבה לך יהודית המקסימה... ממליצה בחום.. באהבה גדולה..... אורלי - ראשון לציון

הגעתי אלייך עם גבות דלילות שבקושי ראו אותן, ועשיתי אצלך איפור קבוע לגבות, הטיפול כלל לא כאב, כי אילחשת לי את האזור על ידי מכונת הקור שלך, התוצאה נראית טבעית ויפה, זה שינה לי את מראה הפנים, עיצוב הגבות שעשית לי נותן לי מראה מחמיא וצעיר וכולם מחמיאים לי.
תודה עבור היחס החם והמקצועיות,
באהבה צבייה יפת - ראשון לציון
מחיר איפור קבוע לגבות הוא  1200 ש"ח וניתן לחלק עד לארבעה תשלומים

לקביעת תור לאיפור קבוע לגבות ללא כאבים ודימומים- 03-9412252 / 052-8705343
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים