רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


כיצד מתבצע טיפול אינפרא אדום להסרת שיער?

 

               למי מתאים אינפרא אדום להסרת שיער?

הסרת שיער באינפרא אדום אינה מתאימה לכל אחד ואחת ולכן אבחון מוקדם, היוועצות בגורם מקצועי ותכנון של התהליך חשובים מאוד וחוסכים עוגמת נפש בשלב מאוחר יותר. טיפול אינפרא אדום להסרת שיער מתאים הן לנשים המבקשות להסיר שיער לצמיתות ולא לשעבד את עצמן עוד לגילוח או שעווה והן לגברים הסובלים משיעור יתר.

בשל שורה של נורמות חברתיות, שהתפתחו בעשרות השנים האחרונות, שיעור היתר פוגע בדימוי העצמי ומביא להערכה עצמית נמוכה. המראה האסתטי וה"חלק" הפך להיות נורמה חברתית מקובלת הן לנשים והן לגברים, המבקשים לטפח את חזותם החיצונית.
 


             למי מומלץ טיפול אינפרא אדום להסרת שיער?

חשוב לציין, כי הסרת שיער באינפרא אדום אינה מתאימה לכל אחד. למרות ששיטה זו פועלת באורכי גל שונים, בניגוד לשיטת הלייזר שפועלת באורך גל אחד, היא הרבה יותר יעילה למגוון רחב של גווני עור ולכן היא יכולה לטפל ביתר אפקטיביות גם באנשים בעלי גוון עור כהה יותר. עם זאת, הסרת שיער באינפרא אדום אינה מתאימה לכל גווני השיער. בקרב בעלי צבע שיער בלונדיני, ג'ינג'י או בהיר, יעילות הטיפול תהיה פחותה.

המומחים ממליצים כי גיל המינימום להסרת שיער יהיה לאחר גיל ההתבגרות המינית, אחריה ישנה התייצבות הורמונאלית בגוף האדם. למרות שגיל ההתבגרות הוא אינדיבידואלי, החוקרים מסכימים כי התקופה מסתיימת קרוב לשנות העשרים של האדם. בתום תקופה זו ניתן גם להבחין האם המטופלת או המטופלת אכן סובלים משיעור יתר שניתן לטפל בו ביעילות באמצעות הסרת שיער באינפרא אדום. לפגישת הייעוץ במכון אין צורך להביא דבר מלבד עצמכם והיא תתנהל מול איש המקצוע שיאבחן אתכם, את סוג וגוון העור שלכם ואת צבע ועובי השערות.


         איך מתחיל טיפול באינפרא אדום וכיצד הוא מתבצע?

בתחילת הטיפול, המטופל שוכב במיטה מיוחדת ולאחר מכן, מורחים על האזור המטופל ג'ל מיוחד, שמקרר את האזור, מאלחש אותו ומפחית סיכוי לצריבות קלות העלולות להיגרם בעקבות הטיפול. לאחר מכן המטפל אוחז בידית המכשיר המיוחד, מניע אותו על גבי האזור המטופל ונותן הבזקי אור חזקים מאוד. ההבזקים חודרים את שכבת העור העליונה, פוגשים בזקיקי השיער, שמלאים במלנין - אותו פיגמנט המעניק לשערות את צבען, מחמם אותו וכך למעשה משמיד אותו.

ברוב המוחלט של הטיפולים, המטופל אינו חש כל כאב ולעתים הוא יחוש תחושות חום קלות ועקצוצים באזור הטיפול. הסרת שיער באינפרא אדום אפקטיבית החל מהטיפול הראשון והמטופל יבחין מיד בתוצאות. 


              מה עושים אחרי הטיפול, מה מותר ומה אסור?

בתום הטיפול ניתן לחזור הביתה ולהמשיך בעיסוקים הרגילים ללא כל הפרעה. לעתים תהיה תחושת חמימות קלה או עקצוצים באזור המטופל ובמקרים נדירים, יופיעו כוויות קלות שיעלמו כלא היו תוך יום - יומיים. חשוב לזכור כי לאחר הטיפולים מומלץ להימנע מחשיפה לשמש, שכן חשיפה לשמש עלולה לגרום להופעת כתמים על גבי העור. נוסף על כן, חשוב כי מטופלים הנוטלים תרופות לאיזון הורמונאלי או תרופות אחרות באופן קבוע, יציינו זאת בפני איש המקצוע שיבצע את האבחון ובמידת הצורך ידחו את הטיפול עד לסיום השימוש בתרופה. 

          אפקטיביות של טיפולי אינפרא אדום להסרת שיער

יעילות הסרת שיער באינפרא אדום מגיעה ל-85% הצלחה. למרות זאת, היא תלויה במספר גורמים בהן גוון העור המטופל, צבע השערות ועוביין. תדירות הטיפולים תלויה בגודל אזור הטיפול ובגורמים שצוינו קודם. עם זאת, ברוב המקרים תדירות הטיפול תהיה בין 5 ל-10 טיפולים בהפרשים של חודש אחד.

 
כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום.... התקשרי עכשיו לקביעת טיפול התנסות חינם.

מור קוסמטיקה העוגב 2 ראשון לציון, ליהודית 052-8705343

אינפרא אדום

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים