רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


כיצד אינפרא אדום יכול לסייע בתהליך הסרת פטרת הציפורניים?

Back
דף הבית >> טיפולי גוף >> כיצד אינפרא אדום יכול לסייע בתהליך הסרת פטרת הציפורניים?כיצד אינפרא אדום יכול לסייע בתהליך הסרת פטרת הציפורניים?
 
 
טכנולוגיית האינפרא אדום הינה טכנולוגיה שימושית ביותר, גם בענף הקוסמטיקה: עושים שימוש בגלי אור של אינפרא אדום לצורך הסרת שיער, טיפול בפצעי בגרות ובאקנה- וכן גם על מנת להסיר ולמגר לחלוטין הופעה של פטרת ציפורניים. פטרת הציפורניים הינה תופעה רווחת ביותר, אשר עלולה להופיע אצל 90% מהאנשים הבוגרים בשלב מסוים בחייהם. פטרת הציפורניים נפוצה במיוחד בישראל, מדינה שבה האקלים לרוב הוא אקלים ים תיכוני, אשר מאופיין בטמפרטורה גבוהה ולחות רבה. נשים רבות בארץ מחפשות פיתרון עבור בעיית הפטרת שלהן, ואכן שימוש בטכנולוגיית האינפרא אדום יכולה לסייע להם באופן משמעותי.
 
מהי שכיחות התופעה?

 
שכיחות התופעה עולה עם הגיל: נמצא כי מבוגרים עלולים להידבק פי 30 במחלה יותר מאשר ילדים ומתבגרים. גורמי סיכון: עלייה בגיל, שימוש בנעליים סגורות אשר שומרות על רמת לחות גבוהה, חוסר היגיינה, גנטיקה, ועוד.
 
מהם הגורמים לתופעה?
 
ישנם שלושה סוגים של פטרת: דרמטופיטים (פטריות שפוגעות בעור, בשיער ובציפורניים), שמרים ועובשים. כל אחת משלוש הקבוצות יוצרת את אותה תמונה קלינית, כך שקשה ביותר לקבוע בוודאות את סוג הפטרייה. הקבוצה השכיחה ביותר, היא קבוצת הדרמטופיטים, בעוד שקבוצת השמרים מהווים כחמישה עד כעשרים אחוזים בלבד מכלל הפטריות.
 
היכן כדאי לקבל את הטיפול נגד פטרת הציפורניים?
 
במידה וגם את מחפשת מקום בו תוכלי לקבל טיפול מידיים מקצועיות ומיומנות, מכון "מור קוסמטיקה" הינו מכון הקוסמטיקה המשולם עבורך. יהודית מור, מנהלת המכון, היא קוסמטיקאית פרא-רפואית, הטיפולים במכון ניתנים באווירה נעימה ושקטה. מור מחזיקה בניסיון רב בטיפולים בטכנולוגיית האינפרא אדום למספר שימושים, לרבות הסרת שיער, טיפול בפצעי אקנה, וכן גם- טיפול נגד פטרת הציפורניים.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים