רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


יתרונות האינפרא האדום בטיפול בעור


אנשים רבים נשאלים:

 "מה הדבר הראשון שאתה שם לב כשאתה פוגש אדם חדש?", רבים מאיתנו יגידו עיניים, אף או איברים אחרים, אך האמת היא, בין אם נרצה ובין אם לא – כולנו שמים לב לעור הפנים. עור הפנים שלנו עובר שינויים רבים במהלך החיים, מינקות ועד זקנה, וכולנו, גברים ונשים כאחד – שמים לב לשינויים אלה ומקווים כי נוכל להאט את השפעות הגיל, לעצור את השפעות השמש, הזיהום והמזיקים השונים לעור שלנו, כי אחרי הכל – עור הפנים שלנו הוא מי שאנחנו כלפי חוץ, ומי שאנחנו כלפי חוץ – מעסיק את כולנו מידי יום.

קיימים כיום תכשירים שונים לטיפול בעור הפנים, כל תכשיר ועימו הבטחה לשיפור כזה או שינוי אחר, ועם כל תכשיר פועמת התקווה שעכשיו נמצא את הפיתרון אחת ולתמיד, וננצח את המרוץ והקרב על עור הפנים. אך כאשר אנו מורחים תכשיר קוסמטי, רק כ-15% נספגים לתוך העור ובאמת עושים את העבודה.

לקריאת המלצות מלקוחות

לכן אנו זקוקים למשהו שיפעל עמוק יותר, שיעשה עבודה יסודית ומשמעותית יותר.

טיפול בעזרת אינפרה אדום מתבצע ע"י שימוש בגלי פוטון המסייעים לעור לספוג את חומרי ההזנה להם הוא זקוק.

באמצעות אינפרה אדום ניתן להמיס כתמי עור וכתמי גיל, להסיר נימי דם, להחליק קמטים, לכווץ נקבוביות – ובכך לגרום להידוק העור הרפוי, להגביר את גמישות העור ע"י עיבוי סיבי הקולגן המרכיבים אותו, לנקות פצעונים ולרפא אקנה וצלקות.

אותם גלי פוטון אותם משחרר המכשיר, הם חלקיקים של קרינה אלקטרומגנטית הנעים כגל. מכשיר האינפרה אדום מאפשר להתאים את אורך הגל ועוצמת החום ובכך להתאים את הטיפול לסוג העור ולטפל ביעילות בתופעות ההזדקנות.

 מכיוון שהגלים מעוררים פעילות תאים בשכבות העור העמוקות הם מגבירים את חידוש ותחיית התאים, משפרים ומעבים את סיבי הקולגן ובכך משפרים במהירות את מראה העור ותחושתו – מה שמביא לתחושה רעננה של עור הפנים ומראה צעיר יותר.


יתרונותיו של טיפול האינפרה אדום הוא שלא קיימות תופעות לוואי, צריבות או כאב כלשהו. הטיפול מבוצע ע"י מתן פולסים עדינים על פני העור לאחר ניקוי העור ביסודיות, ייבושו, ומריחת ג'ל קר.

הטיפול בטוח כמעט לכל אדם, למעט נשים בהיריון ואנשים שצריכים להימנע מחשיפה לשמש בשל נטילת תרופות או מחלה. לאחר הטיפול יש להימרח בקרם בעל מסנן קרינה הגבוה מ30 להגנה מקרני השמש החזקות.

בחיפוש אחר הפיתרון האידיאלי לבעיות שחיי היום יום מזמנות לנו בנוגע לעור הפנים שלנו, אנו רוצים למצוא את הפיתרון היעיל ביותר, הטוב ביותר, שיביא לתוצאות הטובות ביותר בעלות לא גבוהה.

 ישנם כיום מכונים רבים המציעים טיפול באינפרה אדום, כמו כן גם מספר דגמים של מכשירים ביתיים הניתנים לשימוש.

בבחירת הטיפול המתאים ביותר לנו יש לזכור, שעור הפנים שלנו הוא 'כרטיס הביקור' שלנו – משקף את גילנו, מצבנו הנפשי ומידת הטיפוח העצמי אותו אנו מאפשרים לעצמנו. הטיפול באינפרה אדום, שיעילותו מוכחת, יאפשר לנו להציג את עצמנו בדיוק כמו שאנחנו רוצים.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים