רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 יעילות הטיפול באינפרא אדום בבעיית פצעי אקנה
הסרת שיער באמצעות קרן אינפרא אדומה הינה אחת הפעולות הקוסמטיות השכיחות בארצנו כיום.

אולם, מה שלא תמיד יודעים הוא שלטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום יתרונות רבים פרט להסרת השיער עצמה. הקרן האינפרא אדומה מיטיבה עם העור ומסייעת להעלים פצעוני אקנה, קומדונים, ועוד.

קרן האור האינפרא אדומה עשויה לשפר משמעותית את מצב העור, מגמישה אותו ומחדשת את סיבי הקולגן שבו. במאמר זה נסקור ונסביר כיצד קרן אור אינפרא אדומה עשוייה לשפר את מצב העור כאשר סובלים מאקנה, מצלקות קלות או מקמטוטים.

טיפול אינפרא אדום להסרת שיער פנים


כיום מקובל להסיר שיער פנים באמצעות טיפול בקרן אינפרא אדומה.

מדובר בטיפול חדשני שנחשב בטוח, יעיל, ואינו מלווה בכאבים או תחושת אי נוחות של המטופל.

הסרת השיער מתרחשת באמצעות פליטת אנרגיית חום שחודרת אל תעלת השערה, ומשם אל זקיק השערה, מחממת את שורש השערה ועל ידי כך ממיתה אותו.

טיפול להסרת שיער בקרן אינפרא אדומה מקובל בכל חלקי הגוף אולם בהסרת שיער באיזור הפנים זו אחת השיטות הנפוצות, בשל העדינות בטיפול בעזרת קרן אינפרא אדומה, ובגלל שאופי הטיפול בקרן אינפרא אדומה כולל את הצורך להתרכז באיזורים מצומצמים.


פרט להסרת שיער, גלי אינפרא אדום מייפים את העור ומעלימים פצעונים ואקנה

לגלי אינפרא אדום המוקרנים על פני העור השפעה מיטיבה על עור הפנים. פצעונים נעלמים, צלקות קלות עשויות להיעלם או להיטשטש, קמטוטים מוחלקים, נימי דם מורחבים הופכים פחות בולטים, גמישות העור עולה, ומראה העור משתפר משמעותית.

כמו כן, ידוע כי טיפול בעור הפנים בעזרת קרן אור אינפרא אדומה משפרת ולעיתים אף מעלימה פצעוני אקנה.

הטיפול אינו מחליף טיפול רפואי ואינו מבטל את הסיבה להיווצרות הפצעונים, אולם הוא מסייע משמעותית לייבש ולהעלים את פצעוני האקנה הקיימים וכן מעלים צלקות של פצעונים שהחלימו.

מהו אקנה, וכיצד הוא משתפר בטיפול בקרן אינפרא אדום?

אקנה
הינו מצב של דלקת בבלוטות החלב שבזקיקי השערות. כאשר נקבובית העור נחסמת על ידי הפרשה שומנית יתרה מבלוטות החלב, בצירוף תאי עור מתים או מזהמים שונים על פני העור, עשוי חיידק האקנה להתיישב בבסיס הנקבובית החסומה וליצור קומדונים ("ראשים שחורים"), או פצעי אקנה.

טיפול להסרת שיער בקרן אינפרא אדומה, מאפשר את פתיחת זקיק השערה או נקבובית העור החסומה, ועל ידי כל מאפשר זרימה וניקוי עמוק של הנקבוביות, ושיפור משמעותי בפצעי האקנה באיזור הטיפול.

תגובת עור הפנים לטיפול באינפרא אדום, המאפשרת ריפוי של אקנהקרן אור האינפרא אדום מעוררת התכווצויות תת עוריות עדינות, ועל ידי כך מעוררת שני תהליכים. האחד הוא זרימה מחודשת של דם לאיזורים בהם נערך הטיפול. התהליך הנוסף הינו פתיחת נקבוביות עור חסומות גם באמצעות הסרת השערה מתוך הנקבובית, וגם בשל ההתכווצות התת עורית.

ולסיכום

ידוע כי טיפולים קוסמטיים למיניהם לא רק משפרים את המראה החיצוני שלנו – אחרי הכל, נאמר כי היופי הוא בעיני המתבונן.

טיפולים קוסמטיים, ובראשם מן הפופולאריות ביותר – הסרת שיער, משפרים את הביטחון העצמי ואת תחושת שביעות הרצון הפנימית שלנו, ולזה – אין מחיר. כיום אנו יודעת להגיד כי הסרת שיער בלייזר לא רק שכמעט ואין לה תופעות לוואי, אינה כואבת ומתאימה לרוב המכריע של המבקשים להסיר שיער, אלא שיש עוד יתרונות לטיפול זה, חידוש עור הפנים וקבלת מראה חלק וצעיר יותר.

לייעוץ ללא התחייבות התקשרו ליהודית הקוסמטיקאית הרב שלינקה 3 נחלת יהודה   052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים