רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתריופי של עור

כולן רוצות כי העור שלהן ייראה תמיד יפה, מתוח ובלי קמטים. אז למרות הגיל ופגעי הסביבה, עם טיפוח העור בצורה נכונה, ניתן למזער את פגעי הזמן. חשוב לדעת, כי שגרת טיפוח העור צריכה להתחיל כבר מגיל צעיר. רק בצורה כזו ניתן אחרי שנים של טיפוח העור להיות עם עור מטופח ויפה.
קראו המלצות
שגרת היופי
כל נערה צריכה לדעת, כי טיפול פנים צריך להיות חלק מהיומיום שלה, ממש כמו צחצוח שיניים או מקלחת. כשתהפוך לאישה בוגרת טיפוח העור יהיה ללא ספק חלק מהשגרה שלה, ואין ספק כי זה ייראה היטב על העור. צריך לנקות היטב את הפנים, לשטוף בסבון פנים מיוחד, אחר כך בלחות וגם לא לשכוח למרוח סרום שמשום מה, נשכח לעתים משיטת טיפוח העור היומיומית.

מה זה סרום?
סרום בעצם הוא תכשיר שבו יש חומרים פעילים בריכוז גבוה. ריכוז של חומרים בתוך סרום נועד לתת עזרה ראשונה ומיידית לעור בעייתי. חלק מהחומרים הפעילים אמור לחדור לתאי האפידרמיס החיים בשכבת העור העליונה, ולהתערב בתהליכי חידוש התא. תכשירי סרום מיועדים לכל הגילאים, כאשר אצל נשים צעירות הוא יעזור לשמור על מרקם גמיש של העור, ואצל נשים מבוגרות הוא ישמש כמשקם נזקים מצטברים של שמש, גיל וזיהום סביבתי.

מתי כדאי להשתמש בו?
בתכשירי סרום משתמשים לפחות פעמיים בשנה בעונות המעבר. יש נשים שמשתמשות בתכשיר בתדירות גבוהה יותר. בדרך כלל מומלץ להשתמש בו במשך חודש ימים במהלך שגרת טיפוח העור (פרק הזמן של מחזור ההתחדשות של השכבה הקרנית העליונה בעור), אבל לכל מותג יש המלצות ספציפיות, התלויות בריכוז החומרים. יש גם תכשירי סרום המיועדים לשימוש מתחת לתכשיר לחות, הזנה או מסכה, וזאת כדי להגביר את האפקט על העור.

סכנה - הסביבה בחוץ
ככלל חשוב לזכור, כי טיפוח העור ושימוש בתכשירי טיפוח כמו סרום וקרמים למיניהם, הם רק תוספת להגנה האמיתית ולטיפוח האמיתי של העור. כדאי מאוד שלא לחשוף את העור לשמש בשעות המסוכנות, להקפיד על תזונה נכונה ושתייה מספקת, ולהבין בעצם כי העור הוא חלון הראווה שלנו. הפנים שלנו יכולים להסגיר את גילנו ואת כל מה שעברנו בחיים. מצד שני, בעזרת טיפוח נכון ושמירה על העור, הוא יכול להיות מליץ היושר הכי טוב שלנו.

הקפדה על תכשירים מתאימים
חשוב גם במסגרת משטר הטיפוח היומיומי של העור להקפיד להשתמש בחומרים הטובים ביותר, וכמובן לא לשכוח לבקר אצל הקוסמטיקאית שלכם. כדאי תמיד שלא תיתפסו בלי קרם לחות מעולה, סרום מצוין, קרם הגנה נגד השמש וכמובן מים להזנה של הגוף, הנפש ועור הפנים שלכן.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים