רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


יום הכלולות חייב לכלול טיפולי יופי

כל בחורה שמתחתנת רוצה להיות יפה ביום חתונתה. רבות הן הכלות שלא רגילות לעבור טיפולי יופי כדרך של שגרה, אך מבקשות לעבור טיפולים שכאלו לקראת או ביום החתונה. ישנם טיפולי יופי שמתאימים יותר לביצוע כהכנה לחתונה ולא ביום עצמו, וישנם טיפולי יופי מרגיעים במיוחד שנעים לעבור ביום החתונה.

טיפולי יופי כהכנה לחתונה

אלו הם טיפולי יופי שמומלץ להתחיל בתקופה שלפני החתונה ולא ביום עצמו, על מנת לתת לעור, לשיער ולגוף להתרגל אליהם. ביצוע של טיפולי יופי מסויימים מספיק זמן לפני החתונה מאפשר לכלות זמן להתחרט, להתרגל או לשנות את המראה שלהן כפי שהן אוהבות באמת.

ישנם סוגים שונים של טיפולי יופי שכדאי לבצע מראש:

הסרת שיער, איפור קבוע- מדובר בסוג של טיפולי יופי שעשויים מעט להכאיב. לטעמנו אף כלה לא צריכה לסבול כאב ביום הגדול שלה. בנוסף טיפולי יופי אלו עשויים לעיתים להשאיר מעט סימנים אדומים על העור, לכן לא כדאי לבצע זאת לראשונה ביום החתונה.

טיפול בצלוליטיס- מדובר בטיפולי יופי שהם תהליך הדרגתי ועל מנת לראות תוצאות יש להתחיל לבצע אותם מספיק זמן מראש.
טיפולי יופי של איזור הפנים- מדובר בסוגים של טיפולי יופי כגון פילינג, קילוף של העור, החדרת לחות וכן הלאה, שהם טיפולים אינטנסיביים ועמוקים במיוחד. מדובר בסוג של טיפולי יופי שעשוי להכאיב מעט או להותיר סימנים על העור, ולכן לא כדאי לבצע אותם לראשונה ביום הכלולות.
טיפולי יופי לציפורניים- אם אתן מעוניינות בבניית ציפורניים בצעו זאת מספיק זמן מראש ולא ביום החתונה עצמו.

סוגים של טיפולי יופי המתאימים ליום החתונה:

ביום החתונה הלחץ הרב של הארגונים והמתח מפני הצעד המשמעותי והאירוע הגדול מגיעים לשיאם. לכן רצוי מאוד שביום החתונה עצמו הכלה תהנה ותירגע ותגיע לחופתה, כשהיא מחייכת ושלווה. מבחר של טיפולי יופי עשוי לסייע לה לחוש כך:
טיפולי יופי שמתמקדים בגוף- חשבו כמה נעים להתחיל את היום הארוך הזה בעיסוי נעים ומפנק. יש לבחור טיפולי יופי מרגיעים ומשחררי מתחים, ולא בטיפולים רפואיים חזקים מדי. בנוסף חשוב לבחור טיפולים קצרים ומפנקים ולא ארוכים מדי, דוגמת עיסוי באבנים חמות או איורבדה.

טיפולי יופי לאיזור הפנים-

חשוב לבחור טיפולים עדינים כמו פילינג משחתי, ניקוי בג'ל, עיסוי פנים, מסיכות יופי וכדומה שאין בהם שימוש בחומרים חזקים. יש להעדיף טיפולי יופי הנותנים רעננות, נקיון והכנה של העור לקראת האיפור. לא מומלץ לבחור טיפולי יופי המכילים חומרים שעדיין לא התנסיתן בהם מחשש לתגובות אלרגיות.

טיפולי יופי לציפורניים- אם אתן בוחרות לעבור פדיקור ומניקור ביום החתונה עצמו, הנחו את מי שמבצע לכן את הטיפול לא להשתמש בסכינים ולהעדיף טיפול של מריחת לק, פילינג עדין ועיסוי ידיים מזין ומפנק. והכי חשוב: שיהיה במזל טוב!

טיפולי יופי במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפולי יופי במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים