רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


טיפול קוסמטי באקנה

אם אתם כלולים בין אלה שסובלים מנגעי אקנה, הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות למען עורכם הוא ניקוי הפנים והרחקת הראשים השחורים המכונים "קומודונים". אי אפשר לתאר שום טיפול טוב ויעיל בתופעת נגעי האקנה ללא הרחקתם של שומנים וקומודונים וקבלת טיפול קוסמטי בעור הפנים אחת למספר שבועות.

מהלך טיפול קוסמטי לניקוי העור מנגעי אקנה

טיפול קוסמטי באקנה מתחיל על ידי מריחה של מספר סוגי פילינג פעילים על פני העור כדי להכין כראוי את העור לניקוי. 


הרחקת נגעים מהעור ושחורים דורשת הכנה מתאימה של הפנים על ידי פילינגים ומסיכות מתאימות המרככות את עור הפנים ומקלות על הוצאת הנגעים.

קריאת המלצות של לקוחות

טיפול קוסמטי גם לגבריםגברים צעירים או מבוגרים, אמנם ישנה התקדמות היום בנושא וגם גברים ונערים מגיעים לטיפולי פנים, אולם עדיין ישנם כאלו החושבים שהקוסמטיקאית נועדה לנשים וביקור אצלה מבטא סימן לחוסר גבריות ולא כך הם פני הדברים. 


גם אתם זקוקים להרחקת שחורים מעור הפנים ושאר הנגעים בעור ואין סיבה שלא תיגשו לקבל טיפול קוסמטי בעור הפנים ולהרגיש יותר טוב עם עצמכם.טיפול קוסמטי-המשך טיפול בבית


במידה ותקפידו על טיפול קוסמטי אחת לתקופה ועורכם יהיה נקי יותר, חשוב מאוד שלתהליך זה יהיה המשכיות בבית והמשך הניקוי בבית יכלול שימוש בתכשירים המתאימים לעורכם. חלק זה של המשך הטיפול בבית הוא חלק בלתי נפרד מלהגיע לצורך טיפול קוסמטי במכון. אני מזמינה אתכם להגיע אליי לטיפול פנים ולניקוי פנים יסודי ועמוק באקנה, בסיומו תרגישו טוב יותר עם עצמכם ותחושו בטחון רב יותר. הייעוץ הוא ללא תשלום.
טיפולי פנים אצלי העור יוצא רגוע וזוהר ללא סימנים .
 

לתיאום טיפול פנים התקשרו עכשיו ליהודית הקוסמטיקאית.

052-8705343
 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים