רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 טיפול פנים עמוק 


מדוע צריך טיפול פנים עמוק?

אמנם, לעור הפנים ישנם מנגנונים טבעיים האחראיים על התחדשותו מזמן לזמן, אך ככל שגילנו הולך ועולה כך הולכים מנגנוני החידוש הטבעיים ונחלשים.

תהליך היווצרותם של התאים החדשים הולך ומצטמצם, יצור הקולגן פוחת ותאי העור המתים אינם נושרים עוד מהשכבה הקרנית אלא מצטברים עליה.

גוון העור משתנה, הוא הופך יבש יותר, חסר אחידות והזוהר הטבעי שלו נעלם. נוסף לתהליכים הטבעיים והבלתי נמנעים, חשיפה ממושכת ולא מבוקרת לקרינת השמש המזיקה גורמת להזדקנות מוקדמת של העור, להופעת כתמי שמש, ליצירת מרקם מחוספס ולאובדן המראה הצעיר והרענן שלו. לעיתים, אף קיומה של אקנה בגיל ההתבגרות והיעדר טיפול מתאים עלולים להסתיים בצלקות שונות ובסימנים שנותרים על העור לאורך שנים. 

קראי המלצות של לקוחות

למרות השפעות הגיל והסביבה, לרוב באמצעות טיפול פנים עמוק על ידי קוסמטיקאית מנוסה ניתן להשיב לעור את מראהו החיוני, האחיד והבריא. היום ישנן שיטות טיפול מגוונות לשיקום מראה העור, כאשר אחת השיטות היעילות והמומלצות ביותר היא שיטת פילינג באמצעות חומצות אלפא הידרוקסי.
בשוק ישנן חומצות אלפא הידרוקסי רבות המשמשות לטיפול עמוק בפנים: חומצה גליקולית, חומצה לקטית, חומצה טרטרית, חומצה מאלית וחומצה ציטרית. כאשר לרוב נעשה שימוש בעיקר בחומצה הגליקולית ובחומצה הלקטית, שהוכחו כיעילות מאוד לחידוש מראה העור ולטיפול בקשת רחבה של בעיות.

 

יש לך טראומה מטיפול פנים בעבר?

אפשר גם אחרת! אפשר לצאת לרקוד לאחר טיפול פנים או ללכת לאירוע חשוב עם עור רגוע וזוהר!

התקשרי עכשיו!!!   052-8705343

 

טיפול פנים עמוק בשילוב חומצות אלפא הידרוקסי


חומצות האלפא הידרוקסי, למעשה, חודרות אל תוך תאי העור ואל שכבותיו הפנימיות, ולכן הן יעילות יותר מכל טיפול חיצוני אחר, כדוגמת פילינג גרגרי ניקוי. לאחר חלחולן אל העור, גורמות החומצות לשיופה של שכבת העור החיצונית, להסרת התאים המתים ולחשיפה של עור חדש ובריא יותר.

חומצות האלפא הידרוקסי השונות ממיסות את החומר הבין-תאי הגורם להידבקותם של תאי העור המתים לשכבה הקרנית, שהיא שכבת העור החיצונית והעליונה, ולנשירתם.

הטיפול העמוק בפילינג החומצות טוב להעלמה של סימני הזדקנות מוקדמים; הוא מוביל לשחרור של אנטי-אוקסידנטים הנמצאים באופן טבעי בעור ומפחיתים את השפעתם של הרדיקלים החופשיים הגורמים להזדקנות העור.

השימוש בחומצה הלקטית מגביר את הייצור הטבעי של הלחות בעור; מסייע להסרה של תאים מתים גם משכבות העור העמוקות; תורם להגברת הלחות בשכבות האפידרמיס והדרמיס של העור; ממריץ את ייצור הקולגן והאלסטין; ומסייע בטיפול מקיף בבעיות עור, כדוגמת פצעי אקנה ובעיקר צמצום של הקמטים והפחתתם.

חשוב לציין, כי טיפול פנים עמוק באמצעות חומצות אלפא הידרוקסי כדאי לבצע ורצוי אצל קוסמטיקאית רפואית.

טיפול פנים עמוק באמצעות פילינג חומצות אלפא הידרוקסי הנעשה על-ידי קוסמטיקאית מורשה, מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום, איננו כרוך בכל סיכון, כאבים או תופעות לוואי, ותוצאותיו הן טובות ביותר. מאידך, טיפול לא מקצועי עלול להסתיים במקרה הטוב ללא כל שיפור נראה לעין בעור הפנים ובמקרה הרע בפגיעה בעור, בהיווצרות כתמים עמוקים ואף בהופעתן של צלקות.

הרב שלינקה 3 נחלת יהודה ראשון לציון


052-8705343

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים