רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 טיפול פנים לעור רגיש


מהו עור פנים רגיש?


עור פנים רגיש ועדין, כשמו כן הוא: זהו עור הנוטה לפתח אדמומיות, פצעים או אפילו אלרגיות שונות כתוצאה מגורמים שונים, חיצוניים ופנימיים, כדוגמת שינוים במזג האוויר ומתח נפשי וגם כתוצאה ישירה משימוש בחומרי קוסמטיקה שונים או לאחר טיפול פנים מקצועי אצל קוסמטיקאית.
לבד מהיותו רגיש, מתנהג העור ככל עור רגיל והוא משתייך לאחר מסוגי העור האופייניים: עור שמן, רגיל, יבש או אפילו מעורב.

לרוב לאחר טיפול קוסמטיקה שגרתי מופיעה אדמומיות קלה והעור מעט רגיש כמה שעות לאחר הטיפול, אך כאשר העור מפתח סידרה של תגובות לא רצויות, כדוגמת אדמומיות יתר שאינה חולפת, תחושה של חום ולעיתים אף אלרגיה, יש להניח כי עור הפנים של המטופלת הוא רגיש גם אם לא הייתה מודעת לכך. כאשר עורה של המטופלת הוא רגיש, צריכה הקוסמטיקאית לנקוט בזהירות יתרה בעת הטיפול בעור.
קראי המלצות של לקוחות

טיפולי פנים לעור רגיש וכללי זהירות

חשוב לציין, כי כמעט כל עור פנים עלול לפתח רגישות לחומרים מסוימים או לטיפול מסוים. לכן, במידה והתגלתה רגישות בעקבות הטיפול שעשיתם יש לנקוט בכמה צעדים מומלצים:

• יש לוודא שהרגישות שהתגלתה היא אלרגיה למוצר כלשהו שנעשה בו שימוש ולא חלילה מחלת עור. ישנן מחלות עור, כדוגמת אקזמה או סבוראיה, המגיבות על טיפול מסוים ממש כמו אלרגיה; העור נראה מגורה, מעקצץ, אדום, תפוח מעט ולעיתים מלווה בתפרחות שונות.

 במקרה שהרגישות בעור איננה חולפת לאחר כמה ימים, נשארת יציבה או אף מתפתחת, כדאי לגשת לרופא העור כדי לבדוק האם מדובר באלרגיה או במחלת עור שהתפרצה לפתע. לכן, לפני הטיפול הקוסמטי, יש לשאול את המטופלת על עברה הרפואי, על רגישותה לחומרים מסוימים, אם ידועה לה, ועל מחלות שונות מהן היא סובלת.

• במידה והגירוי בעור איננו תוצאה של מחלת עור, יש למצוא את המוצר או המרכיבים השונים שגרמו לבעיה ולהפסיק את השימוש בהם באופן מיידי.

לעיתים הרגישות מתפתחת כתוצאה משימוש בג'ל ניקוי מסוים, במסכה או בקרם לחות. יש לברר האם נעשה שימוש בחומרים קוסמטיים חדשים בהם לא נעשה שימוש בטיפולים הקודמים.

לעיתים הרגישות היא תוצאה של שימוש בכמה מוצרים או שפשוט קשה לאתר את המוצר האחראי לרגישות, במקרים אלה כדאי לתשאל את המטופלת על רגישות דומה שהתגלתה אצלה בעבר או לנסות בסבלנות ובעקביות לבדוק את השפעתם של המוצרים החשודים ולראות כיצד העור מגיב לאחר הפסקת השימוש בהם.

• במקרים מסוימים ניתן להשתמש בקרם המכיל קורטיזון. "לנאקורט" היא משחה אנטי דלקתית יעילה מאוד שאינה מצריכה מרשם רופא. יש למרוח את האזור המגורה במשחה כמה ימים, גם לאחר שהושגה הטבה והעור שב למראהו הבריא. השימוש בקרם המכיל קורטיזון לתקופות קצרות של כמה ימים איננו כרוך בכל סיכון.

• נוסף לכך, יש להקפיד על שטיפת הפנים בג'ל עדין מאוד, שמתאים לעור רגיש, לא יותר מפעמיים ביום, בבוקר ובערב. חשוב מאוד, לא לנגוע בפנים או לחטט בהם, שכן זה עלול להחמיר את הבעיה, ובמקרים קיצוניים כאשר הדלקת איננה חולפת, יש לפנות לרופא עור טוב שיאבחן את הבעיה ויטפל בה בהתאם.

להזמנת טיפול פנים לעור רגיש התקשרי עכשיו !!!

יופי של טיפים לנשים בנושא טיפוח עור הפנים והגוף

ליהודית  052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים