רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

   טיפול נגד קמטים


טיפול מניעה נגד קמטים

כולנו חולמים להישאר צעירים ויפים ומשקיעים זמן וכסף רב בטיפוח עור הפנים שלנו כבר מגיל צעיר. אך לרוע המזל, השפעותיה המזיקות של הסביבה בעולם המודרני והאטת פעילות הגוף כתוצאה מהתבגרות מובילים לתהליך בלתי נמנע של הזדקנות העור בכלל והזדקנות עור הפנים בפרט.

טיפול נגד קמטים, עשוי לשפר בצורה ניכרת את מראה עור הפנים ולעכב את היווצרותם של קמטים בעתיד.

מטבע הדברים, עור הפנים הוא רגיש מאוד ואף חשוף יותר מאברי הגוף האחרים לסביבה החיצונית ולהשפעותיה המזיקות, כדוגמת קרינת השמש וחשיפה לרדיקלים חופשיים שונים המאיצים את הזדקנותו.

התועלת בשימוש במשחות המבטיחות החלקה של הקמטים היא חלקית ביותר, וכדי להשיג שיפור משמעותי יש להקפיד, בראש ובראשונה, על שימוש במשחות נגד קרינה עם מקדמי הגנה גבוהים בעת החשיפה לשמש, וגם לנסות שימוש בשיטות אפקטיביות יותר לטיפול בקמטים.

הזדקנות עור הפנים והיווצרות קמטים


מחקרים שנעשו בשנים האחרונות בנושא הזדקנות העור הובילו להכרה בחשיבותה הרבה של הרקמה המחברת את תאי העור הקרויה "קולגן עורי" (או בשמה האנגלי: "Dermal Collagen") בהאטת תהליך ההזדקנות. הקולגן המצוי בתאי העור משווה לעור את מראהו הרענן והצעיר.

כאשר עורנו צעיר, תאי רקמת החיבור הקרויים "פיברובלסט" מפרישים באופן קבוע קבוצה מורכבת של מולקולות רב-סוכרים וחלבונים שמייצרים את רקמת הקולגן החשובה כל-כך לעורנו.

אולם ככל שעורנו מזדקן, כך גם תהליך יצור הקולגן פוחת, מראה העור משתנה ומופיעים קמטים. טיפול נגד קמטים, למעשה, נועד לספק לעור הפנים את מה שהוא מאבד עם הגיל.

קרינה כגורם להיווצרות קמטים

היום כבר כולנו יודעים, כי חשיפה בלתי מבוקרת לשמש פוגעת מאוד בבריאות ובמראה עור הפנים, גורמת להזדקנות מוקדמת ובמקרים קיצוניים עלולה אף להסתיים במחלת הסרטן.

קרינת השמש המזיקה גורמת לפירוק מוגבר של הקולגן וגם להאטה בקצב ייצור הקולגן החדש, ומובילה להיווצרות קמטים בעור. לכן, חשוב כל-כך להימנע מחשיפה לשמש ולדאוג להזין את עור הפנים בקרם לחות המתאים לסוגו.

שיטות טיפול נגד קמטים

ישנם טיפולים שונים שמטרתם היא למנוע ולהאט את תהליך ההזדקנות:

• טיפול ברטינול – הרטינול הוא נגזרת של ויטמיןA והוא מסייע בהיווצרות קולגן חדש ברקמות ומונע את תהליך הזדקנותו של העור. הרטינול הוכח כיעיל כבר לפני שנים והיום ישנן משחות רבות המכילות אותו בריכוזים שונים. ריכוז של 0.2% עד 0.6% של רטינול מספיק כדי לשפר את מראה העור, ומשחות בריכוז גבוה מדיי עלולות לגרום לתופעות לוואי, כדוגמת פריחה. חשוב לדעת, כי השימוש ברטינול הופך את העור לפגיע ביותר לקרינת השמש, ולכן חשוב מאוד למרוח על עור הפנים קרם הגנה מתאים.

• טיפול ריסרפסינג – הוא טיפול פילינג הנעשה באמצעות לייזר פחמן דו-חמצני. הפילינג מסיר שכבת עור דקה מבלי לגרום נזק לרקמה שמתחת. לאחר הטיפול מחלים העור, הגוף מתחיל ליצר קולגן חדש והקמטים נעלמים. השימוש בלייזר פחמן דו-חמצני מתאים גם להסרה של צלקות, של יבלות ושל סימני לידה.

• טיפול עם חומצה היאלורונית – טיפול זה כולל הזרקה של חומצה היאלורונית אל העור מתחת לקמטים. החומצה סופחת, אוגרת וגם גורמת לייצור מחודש של לחות. נוסף לכך, היא גורמת לאפקט של מתיחת העור ולייצור מוגבר של קולגן. מומלץ מאוד לפנות לקוסמטיקאית מנוסה לצורך קבלת יעוץ פרטני. במור קליניק ממליצים על שיטות בדוקות ומוכחות, בדגש על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומוצרי אנטי אייג'ינג לטיפול נגד קמטים בשיטת ד"ר קליין. 

לבירור לגבי פילינג התקשרו ליהודית 052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים