רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 טיפול בצלקות אקנה ופצעי אקנה


האם ניתן להסיר צלקות אקנה?

מחלת האקנה, או פצעי הבגרות היא מחלה דלקתית אשר בדרך כלל מופיעה בגיל ההתבגרות, יחד עם זאת, אקנה יכול להופיע גם בשלבים מאוחרים הרבה יותר של החיים. האקנה משתנה בין אדם לאדם ויכול לבוא לידי ביטוי בדרגות קושי שונות.

הביטויי הקשה יותר של תופעת האקנה יהיה כמויות גדולות של פצעים מוגלתיים שיופיעו באיזור הלחיים, המצח והסנטר ולעיתים אף באיזורי הגב, החזה והעכוז. ככל שרמת הקושי של האקנה תהיה גבוהה יותר, וכמות הפצעים גדולה יותר, כך הסיכוי לצלקות וכתמים שישארו לאחר חלוף המחלה גבוהים הרבה יותר והטיפול בצלקות האקנה יהיה קשה יותר. 

לקריאת המלצות מלקוחות

ישנם טיפולים כיום שניתן לעשות בעת הופעת המחלה על מנת לרפא אותה ואף למנוע, אך לעיתים, כתוצאה מטיפול לא נכון והזנחה, האקנה משאיר חותמו. צלקות של אקנה נשארות בדרך כלל כתוצאה מכשל של המערכת החיסונית בריפוי פצעים. הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת לא רק טיפול בזמן אמת בבעית האקנה, אם כי טיפול בצלקות אקנה שנותרו לאחר שהמחלה נרפאה.

 לייעוץ התקשרו ליהודית 052-8705343

אומרים "לא" לרקוטאן – קוראים ושומרים על הבריאות!
 

ספר אלקטרוני להורדה חינם  עם כל המידע על רואקוטן, תופעות לוואי שלו ואופציות אחרות לטיפול באקנה.


שיוף עור- Dermabrasion- השיוף נעשה בעזרת מכשיר אשר מחובר לנייר זכוכית מיוחד ולמעשה, העוף עובר תהליך שיוף על ידי המכשיר. טיפול בצלקות אקנה בעזרת שיוף עור הוא טיפול מצויין, הוא לא יגרום להעלמה מוחלטת של הצלקות אך ישפר את המצב באופן משמעותי. הזרקת חומרי מילוי – טיפול בצלקות אקנה במקרים של צלקות ששקעו. החומר מטרתו להרים ולטשטש את הצלקת. טיפול זה אינו מתאים לכל אחד ולכן יש לעבור איבחון טרם תחילת הטיפול. שיטות הטיפול בצלקות אקנה הן רבות ומעבר למה שמפורט לעיל ניתן לבצע תהליכים נוספים כמו טיפול בעזרת הקפאה, שתלים, והזרקת סטרואידים. חשוב מאוד לעבור איבחון מקצועי לפני תחילת הטיפול בצלקות אקנה ולוודא שהמטפל הינו מקצועי, מוסמך ומנוסה, שכן, התערבות באיזור כה רגיש כמו עור הפנים שלא נעשית בצורה מקצועית, עלולה להשאיר נזק חמור עוד יותר.


הדבר החשוב ביותר שיש להבין בכל הנוגע לטיפול בצלקות אקנה הוא שאקנה ניתן למנוע. טיפול ראשוני מייד עם הופעת פצעי האקנה הראשונים הוא קריטי ויכול לסכם את העניין בצורה הרבה יותר פשוטה. ממש ככה.

יהודית מורי הרב שלינקה 3 נחלת יהודה ראשון לציון.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים