רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


טיפול אנטי אייג'ינג לעור הפנים בשיטת Cryo Dermie


אנטי אייג'ינג – המלחמה בהזדקנות עור הפנים

תהליך ההזדקנות הטבעית של העור מתחיל, לפי מחקרים קליניים, כבר בגיל 25 ומקורו בירידה התפקודית של מערכות הגוף השונות. גם לגנטיקה ישנה השפעה רבה על תהליך ההזדקנות שלנו בכלל ועל הזדקנות העור בפרט. בכדי למנוע ולעכב תופעות אלו, קיימים טיפולי אנטי אייג'ינג שונים.

ללא טיפול פנים אנטי אייג'ינג יעיל, הזדקנות העור גורמת לירידה מתמשכת במוצקותו, לאובדן עמידותם של הסיבים החלבוניים המכונים "קולגן", לירידה ניכרת בייצור של הסיבים האלסטיים וחומרים נוספים השומרים על הלחות והגמישות של העור, לירידה גם בייצור אנזימים בעור המהווים נוגדים טבעיים של חמצון, ולאובדן כושר האחסון של הלחות בעור.

גם לחיים המודרניים ולסביבה החיצונית ישנה השפעה ישירה על הזדקנותו המוקדמת של העור. המתח הרב בו אנו מצויים, חוסר שינה, חשיפה ממושכת לקרינת השמש ולזיהום, חשיפה לרדיקלים חופשיים, עישון, ותזונה לקויה פוגעים מאוד בבריאותו של עור פנינו ובמראהו.

קראו המלצות

תוצאות ההזדקנות והשפעות הסביבה

כאמור, ללא טיפול אנטי אייג'ינג, התהליכים הטבעיים והשפעות הסביבה גורמים לפגיעה בעורנו: לשינויי צבעו, לירידה בצפיפות תאי המלנין בעור, לתהליך הידקקות, להבלטה של כלי דם, לירידה בכמות החמצן המגיעה לתאים, לירידה בכמות מולקולות המים ברקמת החיבור בעור, וגם לפגיעה בתהליך ייצור תאי עור חדשים.

עור הפנים הופך עם הזמן לפגיע ולחשוף יותר בפני רדיקלים חופשיים ומיקרואורגניזמים מזיקים. נוסף לכך, ירידת רמת האסטרוגן בגופן של נשים ככל שהן מתבגרות ובייחוד לאחר הפסקת מחזור הוסת פוגעת גם היא מאוד בבריאות העור.

טיפול אנטי אייג'ינג לעור הפנים

טיפול פנים אנטי אייג'ינג מקצועי לטיפוח עור הפנים מתחיל עוד לפני הופעתם של הנזקים השונים, ומבוסס בעיקר על מניעה ושיפור. טיפול מניעתי מבטיח כי העור ימשיך להראות יפה ומטופח גם בעתיד.

שיטות אנטי אייג'ינג שונות לטיפול בעור הפנים:

• טיפול ברובד החיצוני של העור – הטיפול כולל פילינג וקילוף עדין שמטרתו להסיר את תאי העור המתים מהשכבה הקרנית של אפידרמיס העור. הקילוף מעודד ייצור תאים חדשים בתדירות גבוהה יותר מהרגיל ויוצר מראה זוהר, רענן ובוהק. נוסף לכך, גורם הקילוף לייצור מוגבר של חומצה היאלורונית הידועה כמעודדת אגירת לחות, ומשפר את הספיגה של הויטמינים, של נוגדי החמצון ונוגדי הדלקת בתאי העור. הספיגה הטובה משפרת את ההגנה על העור מפני פגיעתם של הרדיקלים החופשיים.

• טיפול ברובד הדרמיס של העור – הדרמיס הוא שכבת הביניים של העור, וככל שהיא עבה יותר כך הופך העור מוצק יותר. במחקרים הוכח, כי קילוף עמוק מעודד את עיבוי הדרמיס, את יצור הקולגן והאלסטין וממילא את יצור התאים החדשים בשכבת העור הפנימית. קילוף הדרמיס אף משפר את האלסטיות ואת המוצקות של העור, ומעודד את פעילותו הטבעית.

• טיפול ברובד הפנימי של העור – טיפול הכולל שיפור של השכבה הפנימית באמצעות בבליעה של כמוסות המכילות נוגדי חמצון, וויטמינים ונוגדי דלקות.

אחת השיטות הפופולאריות והיעילות ביותר בתחום הקוסמטיקה לטיפול אנטי אייג'ינג בהזדקנות העור היא באמצעות טיפולי פנים במכונת Cryo Dermie. שיטה זו משלבת בין טיפול בטמפרטורה נמוכה מאוד של מינוס חמש מעלות ובין שימוש במוצרי קוסמטיקה קריואקטיביים הגורמים למתיחה מיידית של עור הפנים, להגברת הספיגה של העור, ואף ליצירת מראה עור מטופח, רענן ובריא לאורך זמן.
בהזמנת טיפול פנים בשיטת ד"ר דב קליין קבלי 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה, התקשרי ליהודית

052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים