רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
טיפולי פנים לעור אקנטי

מי שסובל מעור אקנטי, לעיתים קרובות נמנע מכל סוג של טיפולי פנים מכל סוג שהוא מתוך חשש להחמיר את המצב ולעודד יצירה של פצעים נוספים, כאשר למעשה אין כל סיבה לחשוש, כל עוד בוחרים את המכון או את הקוסמטיקאית המקצועיים ביותר, שיש להם נסיון במתן טיפולי פנים על פי סוג העור שלכם.
 
על הייחוד של טיפולי פנים לבעלי עור אקנטי

 

עור עם אקנה הוא עור שמחייב התייחסות אחראית ורצינית, ולא ניתן לבצע עליו טיפולי פנים מכל הסוגים וללא אבחון. במידה ויש לכם אקנה, ולא משנה מה הסיבה להופעתה,  הורמונאלית או אחרת, חשוב מאוד לעבור קודם כל אבחון של מצב וסוג האקנה שלכם ורק לאחר מכן להתאים טיפולי פנים ותכשירים ייעודיים אצל בעל מקצוע המוכשר לכך.

 

על פי רוב עור אקנטי הוא עור שמן, שבו ייצור החלב הוא רב למדי, והוא שמייצר את הופעתם של שחורים ושל חצ'קונים על פני העור. כל סוג של עור מחייב התאמה של טיפולי פנים על פי מצבו וסוגו, החל מחומרי הניקוי הנמרחים על העור, דרך חומרי ההזנה והלחות ועד לעיסוי עצמו ומידת העומק של הטיפול. אם אתם סובלים מעור אקנטי אתם ודאי סובלים גם מדכדוך ומירידה בביטחון העצמי. ובכן, אל ייאוש, בעזרת טיפולי פנים המותאמים לסוג העור שלכם תוכלו להביא לשיפור רציני במצב העור ובמראה החיצוני שלכם.
 
טיפולי פנים שמשפרים את האקנה

 

כיום ישנם טיפולי פנים שמטרתם היא לשפר אקנה, לקלף את העור, להסיר תאים מתים, לנקז מוגלה מפצעונים וכן לייצר מראה חיצוני אסתטי יותר ופחות נגוע בפצעים, וכך לספק הקלה למטופלים, פיזית ונפשית גם יחד. כאשר תגיעו אל קוסמטיקאית המומחית בביצוע טיפולי פנים לעור אקנטי, הרי שהיא תוכל לספר לכם על טיפולי פנים שונים ועל מידת ההתאמה של כל אחד מהם לעור הפנים שלכם. ישנם טיפולי פנים מבוססי פילינג שעושים שימוש בחומצות מסוגים שונים על מנת לקלף את העור ובעיקר בחומצות אלפא הידרוקסיות, שמפחיתות את ההצטברות של תאי העור בזקיקי השיער, אשר יחד עם החלב המופרש מהבלוטות הופכות בסופו של דבר לפצעונים ולכתמים.

כמו כן ישנם טיפולי פנים מבוססי חומצה גליקולית שגם היא חודרת אל עומק העור, מקלפת את השכבות החיצוניות שלו ומעודדת יצירת תאים חדשים ובריאים יותר, ישנם טיפולי פנים המשתמשים בחומצה סיליצלית שהיא בעלת תכונות נוגדות זיהום ונוגדות דלקת, ומהווה פתרון מצויין לטיפול באקנה, וישנם טיפולי פנים שמשלבים גם השלמה של התהליך בצורה עצמאית בעזרת קרמים למריחה. בעזרת טיפולי פנים בעור אקנטי תוכלו לא רק לשפר את מצב האקנה שלכם, אלא גם ליהנות מהאפקט החיובי של עור חלק, אחיד ויפה יותר מכל הבחינות.

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים