רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 טיפוח עור הפנים – מידע על טיפולי פנים


טיפוח עור הפנים למראה בריא ורענן...

עור הפנים שלנו הינו רגיש במיוחד ומעבר להיותו רגיש, הוא גם חשוף באופן מתמיד לרעלים וזיהום. מאחר ואת עור הפנים לא מכסים בבגדים, הרי שישנה חשיפה מתמדת לשמש, זיהומים ועוד גורמים חיצוניים. עור הפנים נפגע לא רק מחשיפה לרעלים חיצוניים, אלה גם מרעלים שאנו מכניסים לגוף שלנו, כמו מזון שומני מדיי ולא בריא, עישון סיגריות, שתיית משקאות אלכוהוליים וכיו"ב. כל הדברים הללו פוגעים בעור הפנים באופן שיטתי ומגבירים את קצב הזדקנות העור. טיפוח עור הפנים וטיפול פנים אשר מותאם למצב העור ולסביבה יכול לשפר את המצב באופן משמעותי ולהאט את הפגיעה והזדקנות העור.
קראו המלצות


סוגים של טיפולי פנים

טיפול פנים, למעשה, מטרתו לבצע חיטוי של העור, ריענון והחייאה שלו ולהקנות לו הגנה. טיפול פנים סטנדרטי כולל ניקוי של העור בעזרת קלינזר, ריכוך של העור, טיפול פילינג שמטרתו הסרת תאי העור המתים מעל פני העור ומתוך נקבוביות העור, מריחת קרם הגנה מפני השמש ולאחר מכן, מריחת מסיכת פנים על עור הפנים. נהוג לבצע טיפול עור פנים סטנדרטי אחת לפרק זמן מסויים, על מנת לשמור על נקיון העור ולהעניק לו לחות שתגן עליו לאורך זמן.

מעבר לטיפול הסטנדרטי קיימים עוד מגוון סוגים של טיפולי עור פנים. טיפול עור פנים נפוץ במיוחד הוא טיפול אנטי אייג'ינג, שמיועד בדרך כלל לאנשים מעל גיל 35-40, ומטרתו לעכב את הזדקנות העור. טיפול אנטיאייג'ינג כולל בדרך כלל שימוש בתכשירים שמטרתם להעלים ולעכב התפתחות של קמטים.

טיפולים נוספים שנהוג לעשות לעור הפנים הם טיפולי פילינג ופילינג עמוק, עיסוי פנים, טיפול באקנה ולהסרת צלקות של אקנה ועוד. טיפול עור פנים מיועד לנשים וגברים כאחד, וניתן להבחין במגמה בעשורים האחרונים שבמסגרתה יותר ויותר גברים מקפידים על ביצוע טיפול עור פנים.

טיפוח עור הפנים - היכן עושים טיפולי פנים?

עור הפנים, כאמור הינו איזור רגיש מאוד, חשוב מאוד שהמטפל יהיה מקצועי ומנוסה. חשוב לוודא שהחומרים בהם נעשה שימוש בעת הטיפול יהיו איכותיים, בטוחים לשימוש ויעילים. טיפוח עור הפנים עלול ליצור נזק אם נעשה בצורה לא מקצועית, העור עלול לייצר רגישות לחומרים מסויימים, עלולים להישאר גירויים, ואף צלקות במקרים חמורים במיוחד. לפני שבוחרים קוסמטיקאית או מכון קוסמטי חשוב לוודא שמדובר באנשי מקצוע וכדאי לשמוע עליהם חוות דעת תחילה.

מעבר למתן טיפולי פנים שמבצעת הקוסמטיקאית, חשוב באופן מתמיד לטפח את עור הפנים גם בבית. במור קליניק מבטיחים לכם יעוץ מקצועי בנוגע לטיפוח עור הפנים שלכם ושמירה על בריאותו.

בהזמנת טיפול פנים בשיטת ד"ר דב קליין קבלו 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה, התקשרו ליהודית

052-8705343
 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים