רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער – מה כדאי לבדוק לפני קבלת ההחלטה


ההתפתחות הטכנולוגית הניכרת בתחום מכשירי הסרת שיער, ויכולתם להשיג תוצאות גם במי שעד לא מזמן, טיפולי הסרת שיער היו מחוץ לתחום עבורו, נותנת את אותותיה - נשים וגברים רבים אשר השיער המיותר היווה עבורם בעיה אסטטית, פונים כיום לביצוע הסרת שיער, ונפטרים אחת ולתמיד מהבעיה המטרידה. עם זאת, ריבוי השיטות והמכונים, עלול לגרום למטופל הפוטנציאלי ללכת לאיבוד בתוך ים האינפורמציה ולטבוע.

לנוחותכם, ריכזנו עבורכם מספר נקודות חשובות לבדיקה, טרם קבלת ההחלטה על הסרת שיער:

1. מהי השיטה המומלצת עבורי - ישנן מספר שיטות להסרת שיער, כאשר הן נבדלות האחת מהשניה בהתאמה לסוג העור וסוג השיער של המטופל. חשוב לקבל יעוץ מקצועי בדבר סוג הטיפול המתאים לכם, על-מנת להפיק את התוצאות המיטביות מהטיפול.

2. מתי כדאי לעשות טיפולי הסרת שיער - במהלך טיפולי הסרת שיער, העור רגיש יותר לחשיפה לשמש, ובנוסף, שיזוף עמוק משפיע לרעה על תוצאות הטיפול. לכן, רבים מעדיפים לבצע את הטיפולים בעונת החורף. עם זאת, ריבוי המבצעים של מכוני הסרת שיער בעונת הקיץ, עשוי להפוך את העניין למשתלם, אולם קחו בחשבון שעליכם להימנע מחשיפת העור לשמש.

3. כמה טיפולים עלי לבצע - מספר הטיפולים הדרוש על-מנת להשיג תוצאות טובות משתנה ממטופל למטופל, ויש לבדוק טרם תחילת הטיפול מהוא אורכו הצפוי. ההסכם עם המכון המטפל, צריך לכלול את מספר הטיפולים ואת עלותו הסופית של הטיפול, על-מנת להימנע מהפתעות בהמשך.

4. במה כרוכים טיפולי הסרת שיער - הטיפולים אינם נטולי כאבים, ולפיכך יש לבחון היטב טרם ההחלטה מהו סף הרגישות שלכם לכאב, ובמידת הצורך, לשקול שנית מהי השיטה המומלצת עבורכם על-מנת להימנע מכאבים מיותרים.

5. היכן לבצע את הטיפולים - את הטיפולים רצוי לבצע במכון מוסמך, על-ידי קוסמטיקאיות רפואיות או רופאים שהוכשרו והוסמכו לביצוע הטיפולים. יש לוודא כי המכשירים בהם משתמש המכון, מאושרים על-ידי משרד הבריאות או ה-FDA האמריקאי, לעמוד על ניסיונו של המטפל ולהתרשם מהאווירה במכון.

מור קוסמטיקה בראשון-לציון, מציעה טיפולי הסרת שיער במגוון שיטות מתקדמות, על-ידי קוסמטיקאית רפואית מוסמכת, בעלות ניסיון רב במגוון שיטות להסרת שיער.

התקשרי ליהודית  052-8705343

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים