רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער- כיצד להימנע מסיבוכים ?הסרת שיער היא פעולה נפוצה ביותר על כל צורותיה. כולנו מסירים שיער, באם על-ידי גילוח, שעווה, מכונה, בלייזר או בקרן אור. כתוצאה מכך, ומהמספר ההולך וגדל של מכוני האסתטיקה וכן הסרת השיער, הפכה הפעולה נפוצה אף יותר, ובמחירים השווים לכל נפש.

 


אך בשורת המחיר הזול, לא תמיד מהווה סימן מעודד לבאות: הסיבה למחיר הנמוך היא התחרות האגרסיבית, בין אינספור מתחרים, הנלחמים על לבינו וארנקינו. ובמלחמה זו, כמו במלחמה, כל האמצעים כשרים, במיוחד כשהמטרה היא להוריד עלויות תפעול ולהעלות רווחים. בנוסף, למרות השימוש הנרחב בטכנולוגיות עבור הסרת שיער, זוהי עדיין מלאכה עדינה ומסוכנת.

 


להלן מספר עצות שבכוחן למנוע סיבוכים מיותרים כאשר מעוניינים להתחיל טיפולי הסרת שיער:


• ראשית, יש לבחור את הטיפול המתאים. הסרת שיער בלייזר אינה מתאימה לבעלי עור כהה. בנוסף, יש לזכור כי טיפולים מסוימים מכאיבים יותר מאחרים.

 

• יש לוודא כי הטיפולים מבוצעים במכון מוכר על-ידי משרד הבריאות, ובמידת האפשר, לנסות ולהשיג משוב לגבי מיומנותם של המבצעים, מפי לקוחות בהווה ובעבר.

 

• יש לוודא כי הגורם המטפל מוסמך כראוי לבצע את הטיפול.

 

• יש לוודא מבעוד מועד מהן תופעות הלוואי אם ישנן, על-מנת לזהות תופעות חריגות ולטפל בהן לפני שהן הופכות לסיבוכים.

 

• יש לוודא מראש, מה יש ואין לעשות לאחר טיפול בשיטה בה בחרתם, ולבדוק האם אורך חייכם והתקופה בה יערכו הטיפולים, יאפשרו לכם לעמוד בדרישות אלו. לאחר הסרת שיער בלייזר לדוגמא, מומלץ לא לחשוף את איזור הטיפול לשמש, ולכן אם תחום עיסוקכם דורש שהיה בשמש לשעות ארוכות, שיטה זו עלולה לא להתאים לכם.

 

• מומלצת התייעצות עם רופא לפני הטיפול. ברוב המקרים, אין כל בעיה לבצע את הטיפול, אך במקרים מסוימים, כגון נטילת תרופות מסוימות, הריון או טיפול בבעיות עור, יש לברר את העניין היטב ולוודא כי אין סכנה. מהכתוב, ניתן להסיק בעיקר מסקנה אחת: אין לקפוץ לטפול הסרת שיער על סמך המלצה או פרסום בלבד.
בדיקה קצרה ומעט תשומת לב לעצות שהובאו לעיל, יכולות לצמצם באחוזים רבים, את הסיכוי לסיבוכים, וברוב המקרים אף לבטלו כליל.

מור קוסמטיקה רח' העוגב 2  ראשון לציון - יהודית    052-8705343   

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים