רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

הסרת שיער לצמיתות – האם קיים דבר כזה?

 

כלל השיטות הקיימות כיום להסרת שיער, מתמקדות בהרס שורש השערה ועל-ידי כך מונעות את צמיחתו בעתיד. השימוש במינוח הסרת שיער לצמיתות עלול להיות מוטעה, שכן אין כל דרך להבטיח הסרה של 100% מהשיער ומניעה מוחלטת של צמיחתו בעתיד. מכשירי הסרת שיער הקיימים כיום, עברו כברת דרך מאז הופיעו לראשונה לפני כעשור, והצלחת הטיפול בהם עלתה משמעותית. עם זאת, בעקבות תביעות של מטופלים שעברו טיפולי הסרת שיער במכונים אשר הבטיחו הסרת שיער לצמיתות, אסר משרד הבריאות על השימוש במינוח זה בפרסומות.

טיפולי הסרת שיער באמצעות מכשירי לייזר ואינפרא-אדום מגיעים לכדי 80% הצלחה, כאשר השיער שנותר הופך להיות דק ופלומתי. הצלחתם של טיפולי הסרת שיער, מושפעת מסוג המכשיר ושיטת הטיפול, מיומנות המטפל, סוג העור והשיער של המטופל ומשך הטיפולים.

 

ישנן מספר סיבות לכך שטיפולי הסרת שיער אינם יכולים להסיר 100% מהשיער לצמיתות:

1.      קיים מחזור צמיחת שיער בעור, הגורם לכך שבעת הטיפול ישנם שורשים שאינם פעילים ולכן לא מטופלים. שורשים אלה עשויים לשוב ולהצמיח שיער, וזוהי אחת הסיבות לכך שיש צורך במספר טיפולי הסרת שיער, כדי להשיג תוצאות משמעותיות.

2.      שינויים הורמונאליים של המטופל עקב שינויים תזונתיים, פסיכולוגיים, שינוי באורחות החיים, הריון ולידה או מסיבות אחרות, עשויים לגרום לצמיחת שיער מחודשת בשורשים שלא היו פעילים במהלך הטיפול.

3.      כפי שצוין קודם לכן, טיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר ואינפרא-אדום קיימים לא יותר מעשור, ולפיכך קשה להבטיח את יעילותם גם לאחר מספר עשורים, שכן אין עדיין ראיות לכך אצל המטופלים הראשונים בשיטה.

4.      במקרים נדירים ובעיקר בקרב נשים, עלולה קרינת החום הנוצרת בזמן הטיפול, לגרות את בלוטות ההורמונים, באופן שיגרום להן להצמיח שיער מחדש.

 

עם זאת, יעילותם של מכשירי הסרת שיער מהדור החדש, כאשר הם מופעלים על-ידי מטפל מיומן ומותאמים היטב למטופל, הינה גבוהה ביותר, ומושגות באמצעותם תוצאות משמעותיות. במכון "מור קליניק" בראשון-לציון, מכשירי הסרת שיער מתקדמים ומטפלים מיומנים, שיסייעו בידיכם להסיר את השיער המיותר במהירות, ללא כאבים ובליווי צמוד, עד להשגת התוצאה הרצויה.

לייעוץ ללא התחיבות התקשרו עכשיו ליהודית  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים