רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

    הסרת שיער לגברים 

                                  סקר על הסרת שיער לגברים

בשנים האחרונות ישנה התפתחות ענפה של הסרת שיער לגברים ולמרות שבעבר התופעה נחשבה לעניין "נשי", הפכה הסרת שיער לגברים לנפוצה מאוד, נוחה וזולה. הטאבו החברתי שאפיין את התופעה וגרם לגברים רבים להימנע מהסרת שיער, נשבר בשנים האחרונות ורבים כיום מחליטים להיפטר משיער הגוף המיותר ולהרגיש אסתטיים ונקיים. על פי סקרים שנערכו בעת האחרונה, עולה כי כל גבר ישראלי עשירי מסיר שיער מגופו. כ-60% מהם, אף עושים זאת לפני גיל 24. בארצות הברית, לצורך ההמחשה, כל גבר רביעי מסיר שיער גוף.

                                  יתרונות להסרת שיער לגברים

קיימים מספר יתרונות בולטים להסרת שיער לגברים. רבים מודעים היום לפן האסתטי של טיפוח הגוף ונשים רבות מעדיפות את הגבר שלהן חלק ונקי משערות. נשים רבות מציינות כי שיעור יתר בגברים מפריע להן ומהווה גורם לא מושך בגבר. נוסף על כך, כיום, כאשר המודעות לקיום אורח חיים בריא וספורטיבי עולה, גוף חלק משערות נראה טוב יותר, בריא יותר וחזק יותר. גוף חלק משערות מבליט שרירים ומבנה גוף בריא. מעבר לזה, הסרת שיער לגברים מעניקה מראה נקי יותר לגבר והגוף מזיע פחות.

                               שיטות נפוצות להסרת שיער לגברים

השיטה היעילה ביותר להסרת שיער לגברים היא הסרת שיער לגברים באינפרא אדום. למרות זאת, גברים משתמשים גם בשיטות אחרות להסרת שיער.

גילוח- בשיטה זו הגבר מורח קצף גילוח אל אזורי הגוף השונים בהם הם מעוניין לטפל ולאחר מכן מגלח אותם באמצעות סכין גילוח. השיטה זולה מאוד אבל יש לחזור עליה מדי מספר ימים אם מעוניינים בגוף חלק למשעי. נוסף על כן, גילוח גורם להופעת זיפים עוקצניים וטורדניים ולעתים אף גורם לצמיחת שערות פנימה ולהופעת זיהום.

שעווה וסוכר- בשיטה זו מורח הגבר שעווה או סוכר על האזור המטופל ולאחר מכן מצמיד פיסות נייר מיוחדות אותן הוא מסיר בבת אחת. שיטה זו כואבת מאוד אולם היא מצליחה לגרום לגופכם להיות חלק למשך מספר שבועות. נוסף על כן, יש לחזור על הטיפול מדי כמה שבועות, בהתאם לקצב צמיחת השיער מחדש.

אפילציה- שיטה זו כוללת פגיעה והשמדה של שורש השערה באמצעות מחט חשמלית. אין אפשרות לבצע את הטיפול באופן עצמאי, בניגוד לשתי השיטות הראשונות ורק קוסמטיקאית מוסמכת לבצע את הטיפול. אחוזי ההצלחה בטיפול זה גבוהים מאוד, אולם אין אפשרות לטפל באזורים נרחבים כמו גב, חזה ובטן.

לייזר- הסרת שיער בלייזר מתאימה לבעלי עור בהיר ושיער שחור ועבות. היא אינה מצליחה לטפל ביעילות בגווני עור שאינם בהירים מאוד בשל העובדה כי היא פועלת על אורך גל אחד ואינה מטפלת ביעילות בגווני שיער שאינם שחורים לחלוטין. הטיפול בשיטה זו נעשה רק במכונים מיוחדים להסרת שיער על ידי מומחים. הטיפול, שאורך כשנה, מדלל את השיער.

                              מהי הסרת שיער באינפרא אדום?

הסרת שיער לגברים באינפרא אדום היא שיטה להסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת, באמצעות מכשיר מיוחד אשר "סורק" את שכבת העור העליונה ובאמצעות קרני אור מרוכזות פוגע ומשמיד את הפיגמנטים שנמצאים בבסיסי השערות וכך למעשה מונע את גדילתם.

בשל העובדה כי המכשיר המתקדם פועל באורכי גל שונים, הוא יעיל מאוד בקשת רחבה של גווני עור וצבעי שיער שונים. גברים שעוברים את הטיפול יבחינו בתוצאות החל מהטיפול הראשון. הסרת שיער לגברים באינפרא אדום יעילה מאוד ושיעור ההצלחה בה עולה על 80%.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים