רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער לבעלי עור כהה 

הפתרון לכהי העור – הסרת שיער במכשיר האינפרה אדום


השיער המיותר הצומח בעקשנות במקומות לא רצויים הוא מטרד ידוע, המוכר כמעט לכל אחד מאיתנו. לא בכדי, לאורך ההיסטוריה ניסו בעיקר נשים להיפטר משערן בדרכים שונות ומגוונות. במהלך השנים התפתחו מאוד שיטות הסרת השיער והומצאו שיטות חדשות ויעילות, שהפכו את החלום להיות חלק ויפה לתמיד למציאות אפשרית וזמינה. לאחר שהשיטות הישנות החלו לעייף ולתסכל את כולנו, פותחו בעשורים האחרונים גם כמה שיטות המבטיחות הסרה של כ-80% משיער גופינו המיותר לצמיתות.


אחת השיטות היותר מוכרות, היא שיטת הסרת השיער באמצעות קרן לייזר. שיטה זו היא יעילה, אלא שמלבד הכאב והסיכונים הכרוכים בה - אחד מחסרונותיה המרכזיים הוא, שאין היא מתאימה לכהי העור שבנינו. אורך הגל בשיטת הסרת שיער בקרן לייזר הוא קבוע ועוצמת החום היא גבוהה מאוד. בשל עוצמת האור הקבועה, קרן הלייזר איננה מצליחה, במקרים בהם העור כהה, לזהות הבדל בין גוון השערה ובין גוון העור, ולכן הטיפול איננו יעיל.


               הסרת שיער לבעלי עור כהה באינפרא אדום


לעומת קרן הלייזר, אחד מיתרונותיה המרכזיים של טכנולוגיית הסרת השיער באינפרא אדום הוא שהטיפול מתאים לכהי עור, והסרת השיער במקרים אלה היא אף יעילה יותר מהסרת שיער של מטופלים בהירי עור. 


בשונה מקרן הלייזר, קרן האור שמפיק מכשיר האינפרא אדום היא בעלת תדרים שונים וניתן לשנות את עוצמתה. ספקטרום השינוי הוא רחב מאוד וכולל מגוון אפשרויות, החל מאור חלש ובהיר וכלה באור תת-אדום שעל שמו קרוי המכשיר. אנרגיית החום המופקת מהמכשיר ממיסה את הנוזלים המצויים בזקיק השערה וממיתה את השורש. התהליך איננו כרוך בכל כאב, שכן הפולסים המופקים מהמכשיר הם מהירים והטמפרטורה איננה גבוהה. 


פעולתה של קרן האור במכשיר האינפרה אדום זהה לפעולתה של קרן הלייזר, אך בניגוד לקרן הלייזר באמצעות אורכי הגל המשתנים ניתן להתאימה גם לבעלי עור כהה מאוד. כאמור, את אורך הגל ניתן להתאים להפרשי הגוונים השונים בין העור ובין השיער, ולגוון עורו של המטופל בצורה אינדיבידואלית. יתרון משמעותי נוסף הוא, שבעוד שעוצמת קרן האור במכשיר הלייזר גורמת פעמים רבות לכאב ואף עלולה להסתיים במקרים קיצוניים, אם לא נעשתה על-ידי רופא מתמחה בתחום, בכוויות חריפות, הקרן של מכשיר האינפרה אדום גורמת לכל היותר לגרוד או לעקצוץ קל בלבד.

              שיעור ההצלחה בהסרת שיער באינפרא אדום


הצלחת הטיפול באמצעות קרן האינפרה אדום תלויה גם היא, בדומה לטיפול בקרן הלייזר, בצבע השערה ובעובייה. ככול שהשיער שחור ועבה יותר כך עולים סיכוי ההצלחה. ההצלחה בקרב מטופלים ששיערם חום פלומתי היא גבוהה אך פחותה מזו שבקרב מטופלים ששערם שחור ועבה, ובקרב מטופלים ששיערם ג'ינג'י, בלונדיני, לבן ופלומתי סיכויי ההצלחה הם פחותים. 


כאמור, גם לגוון העור ישנה חשיבות רבה, וככל שהגוון כהה יותר, כך יורד מספר הטיפולים הנדרש לצורך השגת התוצאות הרצויות, שהן, כמובן, גוף חלק וללא שיער. ככלל, אנשי מקצוע מובילים בתחום ממליצים לבעלי גוון עור כהה לבצע הסרת שיער באינפרא אדום.

כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום....  

מור קוסמטיקה רח' העוגב 2 ראשון לציון      052-8705343   

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים