רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


       הסרת שיער לבעלי עור בעייתי


עם תחילת הופעתם של מכשירי הסרת שיער בלייזר, היו אלה מיועדים רק לשימוש באנשים בעלי גוון עור בהיר ושיער כהה ועבה. עם זאת, מכשירי הסרת שיער מתקדמים, שבהם עושים שימוש כיום במכונים ובמרפאות המתמחים בהסרת שיער, מותאמים לבעלי סוגי עור נוספים. כמו בכל טיפול רפואי או קוסמטי, גם טיפולי הסרת שיער אינם מיועדים לכל אחד, ובעלי עור בעייתי צריכים לבחון את התאמתם לטיפולים מסוג אלה טרם תחילת התהליך.


ישנם מספר בעיות עור המונעות הסרת שיער על-ידי מכשירי לייזר, או מצריכות יתר זהירות בטיפולים כאלה. בין הבעיות העשויות להשפיע על הצלחת טיפולי הסרת שיער ניתן למנות:

 

 
1. שיעור המופיע על שומות מסוג "בקר" - אלו הן שומות נרחבות, בעלות צפיפות שיער גבוהה יותר וגוון שונה מעט מגוון העור הרגיל. הסרת שיער באמצעות לייזר מאזורים אלה, עלולה לגרות את השומה ולתרום להתפתחות גידולי אור ממאירים בעתיד ולכן אינה מומלצת.

 

2. קעקועים - לא מומלץ לבצע הסרת שיער באזורים מקועקעים, מחשש להיווצרות כוויות וצלקות.

 

3. צמיחת שיער פתאומית - צמיחת שיער פתאומית עלולה להעיד על בעיות הורמונאליות, ולכן טרם הסרת השיער, יש לבצע בירור רפואי לסיבת השיעור הפתאומית.

 

4. מטופלים הנוטלים רואקוטן או תרופות על בסיס זהב, וחולי ויטליגו - אצל אלה, יכולים טיפולי הסרת שיער לגרום לכתמים וצלקות, ולכן מומלץ גם להם לפנות לייעוץ של רופא עור מומחה, טרם תחילת הטיפול.

 

5. מטופלים בעלי היסטוריה של הרפס - ניתן לבצע הסרת שיער במטופלים אלה, אולם מומלץ לעבור טיפול אנטי-דלקתי מונע, על-מנת להפחית את הסיכון מהטיפול.

 

6. מטופלים שגוון השיער שלהם בהיר מגוון העור, או מטופלים שצלקות אינן נרפאות אצלם היטב - מומלץ לבצע טיפול הסרת שיער ניסיוני בשטח קטן טרם תחילת הטיפול המקיף.במכון "מור קוסמטיקה" בראשון-לציון, טיפולי הסרת שיער במגוון שיטות - שעווה, אפילציה ומכשירי לייזר מתקדמים, על ידי צוות מקצועי ומיומן ובפיקוח משרד הבריאות. אנו מזמינים אתכם למכון "מור קליניק" להתייעצות טרם תחילת ביצוע טיפולי הסרת שיער, ולהסבר מקיף על מגוון השיטות.
התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ללא התחיבות או מפגש עם התנסות בחינם   052-8705343  יהודית

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים