רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער בפנים באינפרא אדום – רקע


אחרי שנים של מחקר מעמיק פותחו קרני אינפרא אדום והחלו לשמש בטיפולים להסרת שיער. העקרונות אשר לפיהם נקבע אורך הקרן והעוצמה שלה נוצרו לאחר למידה ממושכת של האנטומיה של שורשי השיער. בחירת אורך הגל בטיפול אינפרא אדום נעשית על ידי המטפל/ת, ולכן חשוב לבחור איש מקצוע מיומן לביצוע הטיפול.

לאחר התאמת הקרניים משוחררת פעימת אור מחושבת ומדויקת ישירות אל שורש השערה, פעימה זו מנטרלת כל שערה שנמצאת בשלב הגדילה הפעיל שלה, ומונעת ממנה לקבל את ההזנה ההכרחית מהגוף, ובכך למעשה הורגת את השערה.

הסרת שיער בפנים ע"י אינפרא אדום – משך הטיפוליםלקרני אינפרא אדום יש השפעה אופטימאלית על שיער פנים שנמצא בשלב הגדילה הפעיל שלו – הצמיחה. בכל טיפול אינפרא אדום כמות אחרת של שערות נמצאת בשלב הזה, ועל כן יש צורך במספר טיפולים חוזרים. מידת השיעור בו נמצא המטופל, כמו גם צבע השערה וגוון העור – משפיעים בצורה בלתי מבוטלת על מספר הטיפולים שיידרשו. בד"כ נהוג לקבוע טיפול אחד לשבועיים או אחד לחודש, ונדרשים כ-12 טיפולים.

הסרת שיער בפנים באינפרא אדום – זה כואב?


לא מעט תוהים באשר לרמת הכאב בטיפולים קוסמטיים בכלל ובטיפולים של הסרת שיער באינפרא אדום בפרט. בשורה התחתונה - הסרת שיער בפנים באמצעות אינפרא אדום היא תהליך לא כואב. כמובן שזה תלוי גם בסף הכאב המשתנה מאחד לאחד, בסוג העור, במטפלת ובהתאמה נכונה של הטיפול למטופל. אנשי מקצוע מנוסים מבצעים את הפרוצדורה בצורה מאד מוקפדת ומדויקת ומכוונים את הקרן להתמקד אך ורק בשערה, אין שום גירוי לרקמה מסביב לשערה ולפיכך אין שום כאב.

זאת ועוד: החל משנת 2006 הסרת שיער בפנים באמצעות אינפרא אדום משתמשת גם במערכות קירור, שמצננות גם את רמת החימום המינימאלית ביותר שנפלטת בקרני אינפרא אדום. הקירור גם משפר את האפקטיביות הכללית של הטיפול, וגם משאיר את העור רגוע וחלק לגמרי.

הסרת שיער בפנים באינפרא אדום – הכנה לפני טיפול

לפני הסרת שיער בפנים באמצעות אינפרא אדום - מאד מומלץ להימנע משיזוף טבעי ו/או מלאכותי. לפחות 6 שבועות לפני הטיפול כדאי שלא לבצע הסרת שיער בשעווה, מריטה או אפילציה באזורים המיועדים לטיפול, אבל יום לפני הטיפול יש חובה לגלח את האזור המיועד להסרת שיער. על העור המטופל להיות נקי מחומרי קוסמטיקה פרט לקרם מאלחש שניתן למריחה 30-60 דקות לפני הטיפול.

הסרת שיער בפנים באינפרא אדום - לאחר הטיפול


לעיתים אחרי טיפול הסרת שיער בפנים באמצעות אינפרא אדום – האזור המטופל יהיה מעט אדמומי, אך זה יחלוף במהרה. בטווח הרחוק יותר יתכן שחלק מהשערות שהוסרו יצמחו שוב, אבל ברוב המקרים מדובר בצמיחה מעטה של שערות חלשות ביותר, אשר עם כל טיפול הן ילכו ויתמעטו עד להיעלמות מוחלטת שתותיר את העור חלק ונקי משיער.

טיפול להסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפולי אינפרא אדום במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה הרפואית, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים