רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער בלייזר, האם זו השיטה המומלצת?

Back
דף הבית >> הסרת שיער - מכשיר חדשני >> הסרת שיער בלייזר, האם זו השיטה המומלצת?

הסרת שיער בלייזר, האם זו השיטה המומלצת?

כיצד זה עובד?


העיקרון העומד מאחורי הסרת שיער בלייזר, הוא הפגיעה במלנין שבבסיס השערה, וכתוצאה מכך, הריסתו. הרס זה של המלנין, מושג על-ידי ריכוז אנרגיית אור לקרן לייזר, אשר חודרת מבעד לשכבות העור הבהירות, ומשמידה את הפיגמנט על-ידי חימומו.

הסרת השיער בלייזר מתבצעת לאורך 5-12 טיפולים נפרדים, וזאת משום שלא כל קצוות השיער חשופות בפרק הזמן של הטיפול בודד, ובנוסף, חלק מזקיקי השיער מצליחים להתגבר על הטראומה וחוזרים לצמוח.


האם טיפול הסרת שיער בלייזר כרוך בסיכונים?


כתוצאה מאופן פעולת קרן הלייזר, הטיפולים מלווים בכאב וגירויים ואף עלולים לגרום לכוויות, החולפות לאחר יום או יומיים. לכן יעילותה של שיטה זו, נמוכה באחוזים רבים כאשר מדובר בבני אדם בעלי עור כהה. בנוסף, השימוש בקרן הלייזר להפקת החום הדרוש לפגיעה בזקיק השערה, עלול להביא להיווצרותם של רדיקאלים חופשיים, הגורמים להזדקנות העור בטרם עת ובמקרים מסוימים אף לסרטן. לאור עובדות אלה, ברור לכל מדוע הפעלת מכשיר הסרת השיער בלייזר דורשת רופא או אחות בהשגחת רופא.

הציפיות מהטיפול


הסרת שיער בלייזר, כשיטות רבות אחרות, אינה מסוגלת להגשים את הציפיות הרבות, שתולים רבים בשימוש בשיטה זו, ואף מפיקה תוצאות נמוכות בהרבה מן המצופה, כאשר מדובר בפלחים מסוימים באוכלוסיה. בשל החום הרב המופק מתהליך ריכוז האור לקרן הלייזר, הטיפול באזורים מסוימים, כגון מפשעות ובתי שחי, (שהם הטיפולים הנפוצים ביותר), עלול להיות מכאיב שבעתיים, ואף נרשמו מקרים בהם הכוויות שנותרו לאחר טיפולי פנים, צילקו והשאירו את חותמן לזמן ארוך מן המצופה ואף לצמיתות, וכן מקרים בהם נגרמה פגיעה ביכולת הראיה. מקרים רבים מתוך אלה, אף הגיעו לבתי המשפט.

לסיכום


הנתונים המועלים מעלים סימני שאלה רבים, במיוחד לנוכח הפרסום האגרסיבי אליו כולנו נחשפים בערוצי התקשורת השונים ובשלטי החוצות, על כך כי הסרת שיער בלייזר היא השיטה הבטוחה ביותר, היעילה ביותר והכרוכה בכאב הנמוך ביותר.

אך לאחר סקירה קצרה של השיטות המצויות בשוק וללא דעה מוקדמת המושפעת מקמפיינים פרסומיים, ניכר כי קיימות שיטות אחרות, בהן הסיכונים והחסרונות המוזכרים למעלה מצומצמים במידה ניכרת, ותוצאותיהן טובות לפחות כמו זו של הסרת שיער בלייזר, אם לא טובות יותר.

נסו את שיטת הסרת שיער באינפרא אדום ללא כאב, ללא תופעות לוואי, התוצאות מטיפול ראשון.

לכל שאלה בנושא הסרת שיער או להתנסות חינם בהסרת שיער באינפרא אדום התקשרו ליהודית

מור קוסמטיקה רח' העוגב 2 ראשון לציון      052-8705343   

 

כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים