רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער בלייזר תהליך וסיבוכים

שיער עודף נחשב אצל רובנו למטרד אסתטי. רבים מאיתנו סובלים מעודף שיער במקומות שונים בגוף, שגורר אחריו בחלק גדול מהמקרים תחושת אי נוחות ואי שביעות רצון מגופנו.

קיימות שיטות רבות להסרת שיער, כאשר הפופולאריות והרווחות שבהן הינן הסרת שיער זמנית – על ידי גילוח, שעווה, ועוד. הסרה זמנית של השיער היא פיתרון נקודתי סביר, שדורש תחזוק רציף לעתים תכופות, ורבים מאיתנו מוצאים פתרון זה לא מספיק אסתטי וודאי שלא נוח.

לעומת שיטות זמניות אלה הסרת שיער בלייזר הינה פיתרון קבוע, שבא לתת מענה אידיאלי לסובלים מעודף שיער, או לאילו שרוצים להיפטר משיער גוף לצמיתות.

 

קיימות בארץ קליניקות רבות המתמחות בתחום הסרת שיער בלייזר, בהן תוכלו לעבור טיפול מהיר ויעיל שיפתור את בעיית השיער שלכם לצמיתות.

קרן הלייזר, שבאמצעותה מסירים את שיער הגוף, מפיקה גלי חום המוקרנים על שורשי השערות, והורסים אותם. טמפרטורת הגל הגבוהה דואגת לא רק להסיר את שיער הגוף, אלא גם "לעקור אותו מן השורש", ולנטרל כל אפשרות עתידית של צמיחת שיער באזור המטופל.

הסרת שיער בלייזר נעשית בזמן צמיחת השיער, ולפיכך כדי להפיק את המיטב מן הטיפול נדרש לפרוש אותו על פני סדרת טיפולים קצרה לאורך תקופה מוגדרת מראש (טיפול אחד בודד לא יעשה את העבודה). בגלל אופיו הייחודי של הטיפול, ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר באזורים רבים בגוף, לרבות הרגליים, הגב, הידיים, החזה, בית השחי, המפשעה ועוד.

 

טיפולי הסרת שיער בלייזר נחשבים לבטוחים אך כמו עדיין עשויות להופיע תופעות לוואי.

תופעה אחת הינה אדמומיות ונפיחות באזור המטופל (תופעות שחולפות בדרך כלל תוך שעה מקיום הטיפול).

עקצוצים ופצעונים באזור הטיפול הן תופעות לוואי נוספות העשויות להתעורר אצל מטופלים בעלי עור רגיש במיוחד או בטיפולים בעוצמות גבוהות. בכל מקרה, וזאת יאמרו לכם כל המטפלים.

בעת תהליך הסרת שיער בלייזר (ולפניו) מומלץ להימנע משיזוף וחשיפה לשמש. כוויות ושלפוחיות הן תופעות לוואי נוספות, נדירות יותר, של טיפולי הסרת שיער בלייזר, וכדי להימנע מהן מומלץ לבחור בקפידה ברופאים טובים ומקצועיים בעלי רקורד ושם מוכר.

לקבלת הצעת מחיר לגבי הסרת שיער באינפרא אדום וקביעת טיפול היכרות חינם נא התקשרו ליהודית

 מור קוסמטיקה, העוגב 2  ראשון לציון      052-8705343   

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים